Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 58 z 58

Téma: Rhodium (HTC Touch Pro2) - čeština na HW klávesnici

Nováček
    Registrace
    May 2007

Všechno jde vyřešit jednoduše tímto.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

DD,

Existuje možnost jak na některé klávesy namapovat "háček" a "čárku" ?
    Nepotřebuji totiž HW klávesnici s diakritikou, ale stačilo by mi, kdyby se daly tyto znaky vytvořit právě třeba jako " ť " na PC klávesnice, tedy stiskem shift+ˇ a pak až patřičnou klývesu u které je třeba háček nebo čárka.

Snad jsem to vysvětlil pochopitelně...

Děkuji

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zkoušel jsem přemapovat klávesnici pomocí tohoto a vždy když nějaké klávese přiřadím znak s diakritikou, tak mi to napíše takový čtvereček, nikoliv požadovaný znak.

HTC TP2

Věděl by někdo co s tím?

Upraven link. Používej klikací - nejsme warez fórum. admin

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

A proč nepoužiješ .cab z druhé strany tohoto tématu? Sice neumí psaní tak jak požaduješ, ale píše znaky s diakritikou bez problémů!

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Taky dobrý, ale přecejen se ptám, jestli někdo neví jak přemapovat klávesy

Nováček
    Registrace
    May 2010

Zdravím všechny. Pořídil jsem si HTC Touch Pro 2 Rhodium z Německa. HTC mi chodí s českou kartou bez problémů. Je tam ale německý windows mobile 6.1. Potřeboval bych poradit, jak to přehrát či opravit na český. Prosím o podrobný popis a odkazy, kde to vše stáhnout. Díky moc za vaší pomoc. Zdravím.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Zkus zmenit: HKEY_CURRENT_USER\MUI\CurLang = 405 (1029 v desitkove) a pak restart zarizeni.

Pokud ti to neprelozi vse nebo nebudes s vysledkem spokojen, tak zkus nahrat ROM z www.sunnysoft.cz/htc. Pokud to nepujde, tak budes muset pouzit HardSPL a nahrat si nejakou uplne jinou ROM treba z xda-developers.com.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Moc nechápu co mám změnit. Pro tvou informaci. Jsem naprostý laik. Díky za stručný popis postupu. Čus. :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

to je v registrech windows - tzn stahni nejaky editor registru (umi to treba Resco File explorer s prislusnym addonem) a uprav tu cestu, kterou jsem napsal. Pokud tapes, tak doporucuji spis rict nejakemu technicky zdatnemu kamaradovi.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Když si stáhnu ROM z www.sunnysoft.cz/htc, jak to potom nainstaluji? Dík za čas a trpělivost.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

Mohl by me nekdo prosim pomoci a premapoval by me tlacitka podle teto fotografie?
    Mam nemecky brandovany pristroj a ten ma par HW zmen, vcetne trochu jine klavesnice. Pokud si nahraji jinou ROM, tak napriklad pod tlacitkem FN (viz foto) mam jine tlacitko. Coz je celkem logicke. Ceske klavesy (diakritiku) nepotrebuji, nepouzivam je.
    Na premapovani klavesnice jsem si stahl program RhodiumKbdControl_GSM_1.4, ale netusim jakym zpusobem premapovat napr FN (OK atd) tlacitko na jinou klavesu.
    Dekuji za pomoc, pripadne rady.

Uploaded with ImageShack.us

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Zdravim, nemá někdo náhodou nějakej šikovnej upgrade z wimdows mobile ideálně na android ? Nepřepodkládám, že bude možnost hodit to nové windows mango, i když by to bylo ideální. díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Citace Původně odesláno od Termiter
    Zdar,
    Nejjednodušší způsob je nahrát přiložený soubor (nezapomeňte po stáhnutí přejmenovat!) eT9.Rhodium.wwe_cze.kmap.txt do adresáře Windows a v registry opravit záznam HKLM\Software\Tegic\eT9\Ime\KeyboardLayouFiles\07F F. Jako hodnotu vložte název kopírovaného souboru.
    Zdravím, děkuji za dobrý návod, akorát mám jednu nejasnost: V návodu je napsáno"nezapomeňte po stáhnutí přejmenovat!" - na jaký název to mám přejmenovat?

Předem děkuji za odpověď!

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Ceska ROM pro Touch Pro 2 Rhodium
    Od petross v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 13:30
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 15:10
  3. Rucne spustanie Touch Flo 3D v Touch Pro2
    Od Bobob v sekci Touch Pro2