Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po přehrání ROM telefon nenaběhl

ohm_ce4you (18)|27.5.2009 19:47
Hoj, mám takový problém ... nahrál jsem do telefonu novou ROM ... nahrála se, ale když se telefon restartoval, tak naběhlo pouze logo "Touch Diamond" a dál nic :( nevíte někdo jak teď postupovat?
Nesli (409)|8.6.2009 14:53
Dost málo informací...

Nahrával jsi ofiko nebo vařenou ROMku? Aplikoval jsi na telefon Hard-Spl, USPL?

Zkus ROMku reflashnout, lépe flashnout na Ofiko ROM pokud tak není..
lOOkIN_ce4you (0)|9.6.2009 20:51
Uups, stejný problém u mě :( Předch chvilkou jsem flashoval "novou" ROMku (Nataly 1.1). Flashoval jsem z internal storage pomocí VolDown+Šipka zpět+reset. Flash proběhnul v pořádku (update success), následně jsem udělal hardreset, dal restore factory defaults, proces doběhne do konce, dám VolUp to restart, naběhne bootscreen, zastaví se na nápisu touch diamond, objeví se verze radia, romky a to je vše,konec,šlus.

Někdo nějaký tip?Mám hardSPL 1.40 tuším, radio 1.11.25.01, ROMka Nataly 1.1...
Zkoušel jsem proces opakovat, tzn. přeflashovat stejnou ROMkou, pořád stejné. Do telefonu se nedostanu. Ještě podotýkám, že uvedenou ROMku jsem používal v poklidu cca půl roku, o víkendu jsem vyzkoušel pár nových ROMek založených na WM 6.5, ale nelíbily se mi, tak jsem se chtěl vrátit k Nataly...
Tuším, že tentokrát to je asi průser, měl by případně někdo tip na servis v Praze, kde by mi byli schopni telefon rozběhat? Díky za info.
Adow (1267)|9.6.2009 21:43
Zmáčkni vol- a reset. Dostaneš se do bootloaderu. Po připojení telefonu k PC můžeš zase z počítače vesele flashovat ;).
lOOkIN_ce4you (0)|9.6.2009 22:04
Díky díky, před 5 minutama jsem to taky našel, stačilo trochu hledat...Nicméně s uvařenou ROMkou to nešlo, ovšem ihned jakmile jsem dal nahrát origoš ROMku staženou z HTC, tak se to chytlo a už flashuju :D