Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Oficiální hotfix pro HTC Touch Pro řešící problém s GPS (nalezení a zafixování satelitů)

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Na základe tvojej informácie som znížil rýchlosť na 38400 a "nasucho" ( vyšiel som pred dom ) sa mi zdá že FIX nabieha omnoho rýchlejšie - IGO 8.3. Zajtra idem zo Zvolena do Prešova a v piatok do Bratislavy. Tak dám vedieť. Počas cca 30 min testovania sa mi zdá že sa HTC menej hreje.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ahoj,
    zeptám se těch, kdo používají RychléGPS, stahují se vám data přes ActiveSync?
    Mě se stahne počasí do Meteoservisu do SPB taky, TV pořady a další data, ale rychlé GPS musím stahovat přes WiFi. Ví někdo jak to nastavit. Přitom v menu Rychlého GPS je položka stahovat vždy po připojení via ActiveSync?
    Dík

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

mě se to po připojení k pc stahuje. Všechno. Akorát se ty GPS data pak neumějí použít a já můsím nejdrív restartovat pda. což se mi ani trochu nelíbí. stejně , alespon na mém zařízení je GPS nepouzitelná. za 14 dní jde do reklamace.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Mě se to ted s novou verzí activesync na sedmičkách stahuje taky samo po připojení, dřív se mi stávalo že to automaticky nešlo, tak jsem po připojení k pc dal ručně v nabídce stáhnout a bylo to.. Jinak někde jsem myslím četl že se doporučovalo po aktualizaci dat udělat SR, no a pak už mi všechno jede v pohodě jak má.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Právě, že mě se to nepodaří stáhnout ani ručně. Po zvolení Stáhnout se objeví progressbar Stahování... a po chvilce to vyhodí hlášku:
    Připojení se nezdařilo. Opakujte akci později.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-11-2009, 10:04
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-03-2009, 21:00
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 13-12-2008, 02:37
  4. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-11-2008, 16:24