Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pomooc nejde zvuk

roczki (11)|24.5.2009 19:31
Čau lidi. Mám problém se zvukem na P750. Mam nainstalovano 128MB s podporou VGA Glide eDition od mistra Pitky(instaloval sám).
Vše fungovalo v pohodě jenže jsem si stim hrál a od té doby mně nejde zvuk, nevím jestli jsem neco omilem nesmazal. Tak mam dotaz jak z toho ven,
zkoušel jsem najít nějaké nastavení zvuku jako v PC ale marně a nevím jak dal. Tak prosím o pomoc. Díky
pitka (1346)|24.5.2009 21:00
hard reset a máš po starostech....;) A hlavně jistotu, že FW je v původním stavu.
Zdenek Malinsky (9781)|24.5.2009 21:01
Nejde zvuk znamená co? Nezvoní příchozí hovory a SMS nebo není slyšet přehrávání muziky a videa nebo obojí? Zkoušel jsi zapojit sluchátka či HF? A do nastevení zvuků jsi se díval (start - settings - sound & notifications).
roczki (11)|25.5.2009 07:46
hard reset a máš po starostech....;) A hlavně jistotu, že FW je v původním stavu.


Jsem uplný laik v tomto oboru. Nevím jestli jsem ten reset udělal správně (angličtina néní můj koníček), ale skusil jsem dát výchozího nastavení(tak zní
název ikony) ale zvuk nikde.

Jinak nejde přehrát hudba telefon jde, prostě mašinka mlčí a mlčí. U pc bych řekl že chybý Driver na zvukovku, u tohoto nevím jsem prostě amatér
pitka (1346)|25.5.2009 11:10
hard reset na 750ce :
1. joystick nahoru a reset,
2. poté se objeví okno s upozorněním
3. tak potvrd´zeleným tlačítkem
roczki (11)|26.5.2009 12:21
Tak vše vyřešeno. Chyba byla nekde u sluchátek. Po zasunutí jacku a opětovném vyndání vše začalo fachat.
Jinak díky všem zůčastněným za pomoc.

Ještě dotaz. K čemu je na orig. sluchátkách ten vypínač, nějak jsem nezaregistroval žádnou změnu při použití (kolečko vím na co je)
Dík.
Hunter_man (213)|13.12.2010 19:30
prosim o pomoc, mam podobny problem, dnes v aute jsem stricil do PDA ty asus sluchatka. Kdyz jsem doejl, sluchatk jsem vytahnul, telefo vypnul. Jenom mne zarazilo, ze na s2u2 ukazovalo stale symbol sluchatek. Az pozdeji kdyz jsem znovu zapnul GSM a chtel telefonovat, jsem zjistil, ze mi nejde vubec zvuk, ten jse pouze do sluchatek, kdyz je odpojim, tak je telefon uple hluchy. Tusi nekdo, co s tim?
EDIT
Nejde to ani po HR :?
Zdenek Malinsky (9781)|13.12.2010 19:35
Sluchátkový konektor? Podívej se, zda není něčím zaspiněný, zanešený či zda se něco nedlomilo a to "nezkratuje" takže pro PDA to pořád signalizuje, že jsou sluchátka připojena. Zkus to profouknou/vyfouknout (rozumnou silou) popř. pročistit = trošku vatičky na špejli, lehce namočit do izopropylu a vyčistit.
Hunter_man (213)|13.12.2010 19:54
Dobra duse fora:) Diky moc za radu, takova ..... po profouknuti stlacenym vzduchem jiz zase milasek keca... Jeste jednou diky moc :yes: