Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkcni pripojeni k PC - zarizeni USB nebylo rozpoznano

peknydenpreji (2)|23.5.2009 22:22
Prosím o radu. Ze dne na den nemůžu připojít svůj HTC Touch Pro k žádnému počítači. Vždy mi zahlásí že zařízení USB nebylo rozpoznáno. Není to funkční na žádném PC a ani notebooku kde to před tím šlo bez problému. Jsem si myslel že to může být vadným datovým kablem ale ani výměna nic neřeší. Dokonce jsem provedl v nouzi Hard Reset a taktéž bez úspěchu..... Již si nevím rady... poradí někdo?? Děkuji..
Pavel Koza (4761)|23.5.2009 22:40
Pokud nepomohla ani výměna kabelu, ani hard reset a ani připojení k různým počítačům, klonil bych se k tomu, že je odpálený konektor.

Při připojení kabelu by se mělo objevit to meníčko s výběrem ActiveSync nebo kartou jako diskem, objeví se?
peknydenpreji (2)|24.5.2009 00:21
Dík za odpověd.... právě že to je divný.. to se normálně na PDA objeví.... at zadám cokoliv.... Active synch...... Disk... internet.. tak vzdycky se objevi to same.. ze zarizeni nebylo nalezeno.... tusim ze je to na servis, jen jsm ho kupoval prez net a nevim kde mam papiry a ztaky se mi tonechce posilat postou... radeji bych to nejak vyresil sam, ale fakt si uz nevim rady... a prestalo to ze dne na den.... ani na vistach to nepomuze kdyz jsem tam dal ovladac usb modem viz diskuze jiny vlakno.....
Pavel Koza (4761)|24.5.2009 00:26
Pokud je to zarizeni mladsi 2 let, coz v pripade tohohle snad je, tak by papiry nemely byt potreba. Jeste bych si mozna zkusil pujcit originalni HTC kabel (je to ten s pravouhlym rohem na miniUSB kabelu) a zkusil to jeste jednou. A pokud ani to neprojde (a za predpokladu, ze jste skutecne provedl HW reset), tak bych to smeroval na servis, tezko tam neco vic vymyslet.
Zdenek Malinsky (9781)|24.5.2009 09:46
Zkus ještě, zda problém nezpůsobuje firewall nebo antivir (nejprve vypnout, pak i odistalovat) nebo zkus syncnout přes bluetooth, infraport nebo wi-fi (jen s exchange).
mazlik_ce4you (54)|25.5.2009 07:14
mam stejny problem jenze ja mam odpaleny konektor po prohozeni + a - na usb. nekdo tady na foru se pred casem ptal na nejaky exe soubor co je zac a bylo mu receno ze slouzi k opetovnemu locku pristroje. Kvuli odpalenymu usb nemuzu pristroj zamcit jinak nez timto souborem. Hledam ho a nemuzu najit nenatrefili jste nekdo na to tema ci na ten soubor?
Hodo (99)|25.5.2009 09:11
Stock SPL i původní ROM by mělo jít naflashovat přímo z pamětové karty, USB k tomu není nezbytně nutně zapotřebí. Návod, jak na to, tady někde určitě bude. Pokud se jedná o přístroj, na kterým je Security Unlock, relock se provede pomocí exe souboru. Ten se mi někde válí na disku, takže můžu eventuelně zaslat.
mazlik_ce4you (54)|25.5.2009 16:57
Flash provadim pouze z kartypuvodni rom neni problem naflashovat a ten exe soubor je to co hledam tak prosim posilej... mazlicek.leo@seznam.cz diky