Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Editace, uprava stavajici rom

sinco_ce4you (229)|22.5.2009 09:38
Ma hotovou rom. Jsou tam tri soubory. Pripona nbh a dvakrat exe. Potreboval bych se dostat k cabum ktere se instaluji po instalaci rom tzv. customizaci. Ty v te rom jsou. Muzete mi poradit nejaky editor romek. Abych mohl potricny cab zkopirovat do pda. Provedla se nejaka nechtena zmena v pda a nemam zalohu. Takhle bych spustil cab soubor a nemusel delat hard reset. Do pda , extended rom se nedostanu. Kdyz by byl postup v cz, budu rad. Uz jsem se jednou dostal do romky k customizaci. Ale uz si nepamatuji postup. A hledat neco na 320GB disku, kdyz presne nevim co, je marne. Zkusil jsem toi. Snad jsem to napsal spravne. Dekuji za odpoved.
sinco_ce4you (229)|22.5.2009 18:20
Copak je tak tezke napsat jaky soft je k tomu urcen. A par slov k tomu. Nechapu tu neochotu. Nepotrebuji elaborat na me tema. Dik

EDIT
Zapomel jsem dodat ze se jedna o WM 6.1
tomsoft (2734)|23.5.2009 10:14
Trošku si to představuješ jako Hurvínek válku :)
Editor ROMek???
Na XDA najdeš tzv. ROM Kitchen v ENG, to slouží na tvorbu celé nové ROM s použitím nějakého XIP a OS od výrobce.
Na ASUSu jsem sehnal Kitchen ROM, program co uměl "rozbalit" celý image soubor s ROMkou, následně editovat téměř cokoli a zase zpět "zabalit" a pak flashnout. Na HTC jsem nic takového nehledal, ale určitě něco bude. Těch ROMek je na HTC tolik, že se dá vybrat co komu sedí a vyhovuje. A po HR mám vše v zařízení za 2 hod, takže než něco "lepit" nějakým CABem, co většinou stejně nepomůže, tak raději volím jistotu HR :)
sinco_ce4you (229)|24.5.2009 10:00
Hard reset je az to posledni. Predtim bych zkusil ten vyexportovany cab. Me jde " jen" o rozbaleni romky. Jeji zpetna portace neni potreba. Nechci delat rom. Vim ze to jde i na HTC. Sam jsem to delal. Jenze zub casu a skleroza zapracovali. Testoval jsem to, proto ze kdyz to budu nekdy porebovat tak se to bude hodit. Kdyz by jsem se mohl dostat do skyte casti na pda. Ani WM5Storage nepomuze. Vyberu extended a potvrdim. Timto okamzikem pda zatuhne. Soft reset pomuze. Jo a dik za odpoved.