Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Active sync mi porad nechce jet

Melkor Nemesis (64)|19.7.2004 22:10
dnes mi z niceho nic prestalo jet active sync,po 5 reinstalacich nic,potom jsem to smazal i z registru a jelo to,ted uz to zase nejede a ani mazani z registru nepomaha,muzete mi poradit?diky mooc,
a mam AS 3,7
Melkor Nemesis (64)|19.7.2004 22:19
dodatek:Windows XP mi vzdy udela ten zvuk ze nalezl novy hardware a pri odpojeni ze byl odpojen,ale active sync nereaguje ,v pc i ppc je porad not connected,dik za jakoukoliv pomoc,sem uz zoufalej
marish1 (16)|20.7.2004 00:51
hmm...nemoze to byt firewallom alebo co si posledne (predtym ako sa to stalo) instaloval?
RStein (2012)|20.7.2004 09:11
[QUOTE="Melkor Nemesis"]dodatek:Windows XP mi vzdy udela ten zvuk ze nalezl novy hardware a pri odpojeni ze byl odpojen,ale active sync nereaguje ,v pc i ppc je porad not connected,dik za jakoukoliv pomoc,sem uz zoufalej[/QUOTE]

Ve stolnim Active Syncu overte, ze mate povoleno v Coneection settiongs (menu File, polozka Connection Settings) Allow USB Connection with this desktop computer.
Ve stejnem okne si muzete vynutit vyhledani zarizeni po stisknuti tlacitka Get Connected.
Melkor Nemesis (64)|20.7.2004 09:44
nic sem neinstaloval,akorat program na tiúpani obrazovky v ipaqu,ale uz to jede diky vsem,zacalo to jet samo asi po 12. reinstalaci,a to si nedelam srandu,pokud muzete napiste mi prosim opet v sekci software do topicu o vnc,dík moc
a jeste k tomu mi vypadlo IE na ipaqu,nomralne je to spojeny,ale pocket skype,pocket icq a ie nejede,ja sem problemovej clovek :D