Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ztracene hovory

Jewelsoft_ce4you (88)|19.7.2004 20:56
Pratele, nesetkal se nekdo s timto problemem.
Po urcite dobe klidu (tezko rict jak dlouhem), tedy vypnute MDA2, prichazi hovor. MDA se zapne, zacne blikat BT, pipa i BT HF ale nenabehne telefon, tedy nezacne to ani zvonit. Na druhem konci to vesele vyzvani, ja o tom nevim a lidi me maji za vola, ze to neberu a proc mam tak blbej telefon. Nemuzu na to prijit.:((
RStein (2012)|19.7.2004 22:18
[QUOTE="Jewelsoft"]Pratele, nesetkal se nekdo s timto problemem.
Po urcite dobe klidu (tezko rict jak dlouhem), tedy vypnute MDA2, prichazi hovor. MDA se zapne, zacne blikat BT, pipa i BT HF ale nenabehne telefon, tedy nezacne to ani zvonit. Na druhem konci to vesele vyzvani, ja o tom nevim a lidi me maji za vola, ze to neberu a proc mam tak blbej telefon. Nemuzu na to prijit.:(( [/QUOTE]
S tim jsem se u MDA II nesetkal, ale ja stale pouzivam originalni ROM i Radio. Bez ohledu na dobu neaktivity telefonni cast vzdy signalizuje telefonni hovor.
1) Pouzivate nejaky agresivni Task manager, ktery sestreli proces pro telefonovani. To mi prijde ale jako malo pravdepodobne, protoze MDA II na hovor reaguje.
2) Pouzivana verze SW pro ovladani radiove casti je nestabilni. Flashovani je IMHO obcas holt rizikova zalezitost s nejistym vysledkem...
3) HW zavada telefonni casti, se kterou pomuze jen servis.
sabak_ce4you (59)|19.7.2004 22:37
tohle mi delal wisbar, kdyz jsem dal close all. Proste zavrel i phone aplikaci.
jerzy_ce4you (230)|19.7.2004 22:45
Tento problém, lépe řečeno variace tohoto problému se na těchto stránkách táhne jako červená nit. Nedostaneš žádnou konkrétní odpověď, jak to vyřešit. Závisí to na mnoha aspektech, jak již bylo zmíněno. To, že řešení existuje, je zřejmé. Je potřeba najít tu srávnou kombinaci aplikací, zejména pak task manager hraje klíčovou roli. Ale je to na tobě. Projdi starší diskuze a najdeš řadu podnětů.
Jewelsoft_ce4you (88)|19.7.2004 23:31
Diky, hledam, hledam, ale zatim nic nenachazim. Ono je to totiz jak kdy a to se pekne blbe hleda. Nicmene diky vsem za podnety:sarcastic:
ipf (2136)|20.7.2004 01:02
Kolego, nehledej žádnou odpověď, ani stoprocentní radu, stejně si tvoje cihla bude dělat co se jí zlíbí. Já nepoužívám ani jeden ze zmíněných programů a moje cihla si občas také dělá co ji napadne.
Tvůj problém mívám také, i když velmi zřídka. Prostě mi nejde zvednout příchozí hovor a můžu do něj mlátit kladivem, stejně ho nezvedne.
Poslední dobou ale řeším jiný problém - MDÁčko mi nepokládá odchozí hovory. Prostě ťukám na "konec", mačkám červené tlačítko a koukám, jak ubíhají vteřiny a operátor bohatne.
Radu ti nedám, jen ti doporučím pevné nervy.
RStein (2012)|20.7.2004 07:10
[QUOTE="ipf"]
Tvůj problém mívám také, i když velmi zřídka. Prostě mi nejde zvednout příchozí hovor a můžu do něj mlátit kladivem, stejně ho nezvedne.
[/QUOTE]
Hovor se mi nepodari zvednout, kdyz mam pres BT spojen s pocitacem Wireless Modem. MDA vyzvani, ale po stisku zeleneho tlacitka se hovor rozpadne. To me taky pekne toci...
ipf (2136)|20.7.2004 07:43
[QUOTE="RStein"][QUOTE="ipf"]
Tvůj problém mívám také, i když velmi zřídka. Prostě mi nejde zvednout příchozí hovor a můžu do něj mlátit kladivem, stejně ho nezvedne.
[/QUOTE]
Hovor se mi nepodari zvednout, kdyz mam pres BT spojen s pocitacem Wireless Modem. MDA vyzvani, ale po stisku zeleneho tlacitka se hovor rozpadne. To me taky pekne toci...[/QUOTE]
Moje cihla je lepší, ta k tomu nepotřebuje ani ten spuštěný BT :( .
RStein (2012)|20.7.2004 08:16
[QUOTE="ipf"][QUOTE="RStein"][QUOTE="ipf"]
Tvůj problém mívám také, i když velmi zřídka. Prostě mi nejde zvednout příchozí hovor a můžu do něj mlátit kladivem, stejně ho nezvedne.
[/QUOTE]
Hovor se mi nepodari zvednout, kdyz mam pres BT spojen s pocitacem Wireless Modem. MDA vyzvani, ale po stisku zeleneho tlacitka se hovor rozpadne. To me taky pekne toci...[/QUOTE]
Moje cihla je lepší, ta k tomu nepotřebuje ani ten spuštěný BT :( .[/QUOTE]
Ta to je hodne neprijemny chovani a IMHO jasny kandidat na zarucni opravu.
reditel_ce4you (206)|20.7.2004 14:13
[QUOTE="Jewelsoft"]Pratele, nesetkal se nekdo s timto problemem.
Po urcite dobe klidu (tezko rict jak dlouhem), tedy vypnute MDA2, prichazi hovor. MDA se zapne, zacne blikat BT, pipa i BT HF ale nenabehne telefon, tedy nezacne to ani zvonit. Na druhem konci to vesele vyzvani, ja o tom nevim a lidi me maji za vola, ze to neberu a proc mam tak blbej telefon. Nemuzu na to prijit.:(( [/QUOTE]

Mas instalovanou aplikaci Zen phone?
ipf (2136)|20.7.2004 14:27
[QUOTE="RStein"][QUOTE="ipf"][QUOTE="RStein"][QUOTE="ipf"]
Tvůj problém mívám také, i když velmi zřídka. Prostě mi nejde zvednout příchozí hovor a můžu do něj mlátit kladivem, stejně ho nezvedne.
[/QUOTE]
Hovor se mi nepodari zvednout, kdyz mam pres BT spojen s pocitacem Wireless Modem. MDA vyzvani, ale po stisku zeleneho tlacitka se hovor rozpadne. To me taky pekne toci...[/QUOTE]
Moje cihla je lepší, ta k tomu nepotřebuje ani ten spuštěný BT :( .[/QUOTE]
Ta to je hodne neprijemny chovani a IMHO jasny kandidat na zarucni opravu.[/QUOTE]

Bohužel se mi to stává jen občas a stoprocentně všech tisíc pokusných hovorů, které v servisu uděláme bude fungovat bezchybně a ten tisícíprvní po výlezu ze servisu stejně nepřijmu.
mmambo (118)|20.7.2004 21:31
[QUOTE="ipf"][QUOTE="RStein"][QUOTE="ipf"][QUOTE="RStein"][QUOTE="ipf"]
Tvůj problém mívám také, i když velmi zřídka. Prostě mi nejde zvednout příchozí hovor a můžu do něj mlátit kladivem, stejně ho nezvedne.
[/QUOTE]
Hovor se mi nepodari zvednout, kdyz mam pres BT spojen s pocitacem Wireless Modem. MDA vyzvani, ale po stisku zeleneho tlacitka se hovor rozpadne. To me taky pekne toci...[/QUOTE]
Moje cihla je lepší, ta k tomu nepotřebuje ani ten spuštěný BT :( .[/QUOTE]
Ta to je hodne neprijemny chovani a IMHO jasny kandidat na zarucni opravu.[/QUOTE]

Bohužel se mi to stává jen občas a stoprocentně všech tisíc pokusných hovorů, které v servisu uděláme bude fungovat bezchybně a ten tisícíprvní po výlezu ze servisu stejně nepřijmu.[/QUOTE]
Dnes se mi to stalo poprvé a mám pocit, že to souviselo se slabou baterkou (cca 18%).
Miloš Strouhal (3997)|20.7.2004 22:32
..když jsem připojen na internet na PC pomocí MDA2 a BT,a mam příchozí hovor,můžu jej bez problému přijmout,jestliže dám v PC "odpojit"..

..pokud tedy vůbec začne vyzvánět,spíš mi většinou po odpojení z internetu přijde záplava sms se zmeškanými hovory..:D

..ale když to "vyzvání",to odpojení z internetu pomáhá..;)
Jewelsoft_ce4you (88)|21.7.2004 09:59
[QUOTE="reditel"][QUOTE="Jewelsoft"]Pratele, nesetkal se nekdo s timto problemem.
Po urcite dobe klidu (tezko rict jak dlouhem), tedy vypnute MDA2, prichazi hovor. MDA se zapne, zacne blikat BT, pipa i BT HF ale nenabehne telefon, tedy nezacne to ani zvonit. Na druhem konci to vesele vyzvani, ja o tom nevim a lidi me maji za vola, ze to neberu a proc mam tak blbej telefon. Nemuzu na to prijit.:(( [/QUOTE]

Mas instalovanou aplikaci Zen phone?[/QUOTE]
Ne, tuhle aplikaci nemam a zaboha nevysleduju, kdy to vlastne udela. Rklamace bude problem, protoze kdyz to budu predvadet tak to bude chodit na 100%.
Miloš Strouhal (3997)|21.7.2004 10:15
..když se tak dívám na tvuj podpis,mam pocit že s reklamací neuspěješ z trochu jiného důvodu..:))
..tedy pokud ovšem nemáš někde doma udělanou zálohu celého původního systému..;)
..v tom horším případě předpokládám,že ti okamžitě zdělí že tvoje R 1.14ka bude asi hlavní a jediný důvod tvé závady..:?
reditel_ce4you (206)|21.7.2004 11:54
Tento problem jsem mel take a pomohlo odinstalovani vyzvanecich profilu. Mas tam neco takoveho nainstalovane?