Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ani hard reset nejde..

haley (3)|16.5.2009 19:57
mám docela zásadní problém s HTC Touch (3 dny používaný..). Přestal fungovat, při zapnutí naběhnou windows s prázdnou obrazovkou - pouze s nabídkou "Start" a spodní nabídkou "phone" a "contacts", přičemž displej na dotyk vůbec nereaguje. Asi dvacetkrát jsem přesně podle návodu zkoušela HARD RESET, ale NEÚSPĚŠNĚ - telefon se pouze restartuje (soft), ale zase nefunguje. Netuší někdo co s tím? (než to zoufale pošlu zpátky..)
Zdenek Malinsky (9781)|18.5.2009 10:28
Tak to jsi ten hard reset dělala špatně, resp. ne úplně přesně podle návodu. Když je psáno držet, tak se to musí držet. Jak přesně jsi postupovala a dle jakého návodu?
Ten výše zmíněný problém nastal "jentakzničehonic" nebo po instalaci nějaké aplikce nebo nastavení či hrátkách s registry?
haley (3)|18.5.2009 17:52
Když říkám že jsem to dělala podle návodu, dělala jsem to podle návodu, přesně. Zkoušelo to víc lidí, kteří HTC dokonce mají, divili se taky. Problém nastal po nainstalování aplikace-mám pocit nějaká na upravení obrazovky "today". Prostě to vytuhlo a když jsem to zapla znovu, už se spustil špatně. Všude píšou že HR musí jít, ale i po sté se spustí soft reset.
htcjirka (1875)|18.5.2009 18:21
Ja se pripojuji ke Zdenkovi,je to v rukou HR musi jit.Nekde delate chybu.
Pak je zde jesta jedna moznost,vstup do bootloaderu a preflash oficialni rom.
haley (3)|18.5.2009 20:43
Ani to nejde. Moc bych Vám přála to vyzkoušet :-(
Zdenek Malinsky (9781)|18.5.2009 22:06
Ja bych si to klidne zkusil. Ale pokud myslis, tak to reklamuj.