Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

[HP iPaq Voice Messenger] Prepinanie beziacich procesov

pagino (160)|14.5.2009 16:38
Zdravim,
som cerstvym majitelom HP VM, a mam jednu otazku. Viete mi niekto opvedat, ako sa v tomto SP daju prehadzovat beziace procesy? napr na asuse mam na to tlacidlo, no na HP som nic take nenasiel. Pripadne sa asi pytam blbost, co?
Zdenek Malinsky (9781)|15.5.2009 10:48
Zaleží na tobě, jak si to nastavíš. Já jsem před časem na toto používal Smart Toolkit (nebo tak nějak se to jmenovalo) - je to free. Ale klidně můžeš vyzkoušet i jiný task manažer.

Myslíš Voice Messenger smartphone 510/512/514 nebo Voice Messenger (HP Silver)?
pagino (160)|15.5.2009 13:18
Myslim Voice Messenger (HP Silver). No idem skusit, len napr. dost obmedzene je priradenie funkcnosti bocneho tlacitka, nic okrem emailu, hlasovej volby, msn a podobnych veci tam na vyber nie je tak neviem .. a hp smart menu netusim jak modifikovat
Zdenek Malinsky (9781)|15.5.2009 14:58
Tak proč píšeš SP (jako smartphone), když ho nemáš a máš zařízení s dotyk.displejem? :sarcastic:

Jde použít jakýkoli task manažer a tlačítka jdou samozřejmě přemapovat. V HP kdysi něco bývávalo, ale te´d opravdu netuším, zda tam nějaký task je.
Pokud nejde přemapovat (WM to ale umožňují), zkus třeba Spb Pocket Plus a přepínání namapovat na nějaké boční. Sám to takto používám na Treu, funguje to jako alt+tab v PC. Nebo zkus AE Button Plus.
pagino (160)|15.5.2009 15:15
no tak isto iste to nema dotykovy display :-) este som natolko triezvy ze to viem rozoznat :-) takze viem preco pisem do SP :-) Dufam ze myslime ten isty model: HP iPaq Voice Messenger.
Zdenek Malinsky (9781)|15.5.2009 15:39
Omlouvám se :oops: popletl jsem si to s data m., který dotyk.displej má. Ovšem výše uvedené smazřejmě vyzkoušet můžeš.