Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS Tuner 6

Docent (1234)|14.5.2009 12:44
Světlo světa spatřil GPS Tuner 6. Na rozdíl od předchozí verze 5.4, kde jse museli mít buď vlastní zkalibrované mapy, nebo stahovat mapy Google z internetu, má šestka používat mapy Teleatlasu. Při nic moc pokrytí Čeka těmito mapami mně není jasné, jak to má fungovat pro turistickou navigaci, a web výrobce je prozatím skoupý na informace.
Keddie_ce4you (49)|15.5.2009 09:48
Tak fungovat bys mohl stejně jako doposud, protože i nová verze umožňuje kaliborvat si vlastní mapy. Co mi však vadí více je to, že mi program vůbec nejde nainstalovat. :) Instalace přes MapTuner mi neustále hlásí chybu Error 2: Cannot Create Process. Nevím, jestli je to způsobeno tím, že mám HTC HD nebo Visty. :(
Docent (1234)|15.5.2009 13:02
Já jsem pro změnu nenašel, jak stáhnout tu týdenní zkušební verzi map, download mně pořád vrací na stránku pro stažení map.
Docent (1234)|16.5.2009 22:29
Čerstvá, a bohužel negativní zkušenost:
To, co člověk stáhne z webu, je instalace pro Windows na PC. Po instalaci je možné ze spuštěného programu nainstalovat program na PDA (nutné připojení k webu). Pak je možné stáhnout si trial verzi mapy. Bohužel pouze prťavý kousek a mapka, kde se volí výřez mapy, je bohužel natolik hrubá, že člověk neví, jestli stahuje okolí Prahy nebo okolí Lince. A po spuštění na PDA mně to tak po půl minutě bez varování spadne, takže nemám tušení, jestli je to bug nebo omezení trial verze :no: . Takže tudy ne, soudruzi...