Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ovládání hlasem

padrino (1)|13.5.2009 15:26
Bohužel HTC do ROM-ky Diamonda 2 nedalo program pro ovládání hlasem, tak jsem hledal rozumný SW pro tyto účely. Našel jsem velmi hezký program od Vito Technology. SW nabízí za velmi slušnou cenu 7$ bohaté možnosti - vytáčení dle voice tagů; při příchozím hovoru přehrání voice tagu, pokud existuje k danému číslu; hlasem aktivované spouštění programů; zálohování voice tagů ( velmi užitečná vlastnost, zvláště pro hard resetu ). Kvalita hlasového rozpoznávání je také výborná. Bohužel se mi nepodařilo namapovat tlačítko z handsfree sady na spuštění hlasového rozpoznávání, jak to bylo např. na Voice Dialeru na HTC TyTN II. Podařilo se někomu zprovoznit tlačítko na handsfree, aby bylo použitelné v tomto SW, případně má někdo zkušenosti s jiným SW pro hlasové ovládání ?
htcjirka (1875)|13.5.2009 19:43
Proc si nedoinstalujes klasicky Cyberion Voice Speed Dial?Ten funguje potom klasicky na dlouhe podrzeni tlacitka na volani a funguje i na tlacitko na handsfree.
Neveceral (41)|13.5.2009 20:11
Kdyby někdo věděl o programu stejných kvalit jako od Nokie pro symbian s60v3, který umí i bez voice tagů přečíst jméno uloženého kontaktu do vyzváněcí melodie, byl bych štěstím bez sebe. Na XDA jsem četl, že, u snad jediného toho schopného programu MS voice command (nebo nějak tak), to stejně pořádně nefunguje (nečte) a navíc podporuje jenom angličtinu. Za každou radu budu vděčný.
lolis_ce4you (0)|22.5.2009 23:49
Aplikace Vito Voice2Go umí ke každému jménu v seznamu přiřadit vlastní audio nahrávku jména. Potom i po soft - resetování telefonu když vám někdo zavolá, nejdřívě se 1x ozve jméno volajícího a poté až samotné zvonění - je to velice praktické a účinné. Licence softu stojí jenom 7 dolarů, což je docela fér. Samozřejmě že umí i spoustu dalších věcí, jako třeba přiřadit hlasové povely ke všem aplikacím, nebo magic slovo, kterým spustíte hlasové rozpoznávání na pozadí aplikace, takže můžete třeba TomToma otočit na Landscape režim pomocí hlasového povoleu apod.

http://vitotechnology.com/voice2go.html

Ostatně ještě nabízejí aplikaci Voice Dialer, která umí jenom hlasové vytáčení, ale ta je taky za 7 dolarů.
Neveceral (41)|23.5.2009 21:16
Zkusil jsem trial a nic mi neříká... hledal jsem na netu a prý se to stává a nikdo neví, co s tím. Jinak používám SBSH Phonewaver a tím by to být nemělo.
tombik_ce4you (116)|21.2.2010 21:37
Jakou verzi Cyberion Speed Dial pouzivas? Pokousel jsem se ho zprovoznit na TouchPro2, samotny program fungoval. Problem byl prave s tim ze se nespoustel na povel pres HF (stisknuti tlacitka na HF), musel jsem ho namapovat na podrzeni vytaceciho tlacitka na telefonu....Praxe ukazala ze mi to stejne nepomaha pri vytaceni o moc vic nez speed dial obrazovka, tak jsem to zase odinstaloval.

Pokud mas nejakou verzi ktera na Windows Mobile 6.5 zprovoznila tlacitko na HF tak aby spustilo hlasove vytaceni tak budu prestastny.
Aspon ze funguje, prijem/odmitnuti/redial