Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Doručenka SMS

HTY (59)|12.5.2009 18:22
Zdravím.
Chci se zeptat, zda někdo neví, čím to může být: vyskočí mi po odeslání bublina - SMS odeslána, ale když přijde doručenka, zda doručeno, nebo ne, tak už nevyskočí bulbina. Přestalo mi to fungovat, aniž bych něco instaloval. Když to zapnu v nastavení zvuků, aby mi to ukazovalo na displeji, tak to funguje, ale jakmile vypnu, nebo restartuju founa, tak opět neukazuje bublinu o doručení a políčko s nastavením je odškrtnutý. :(( Díky předem za reakce.:yes:
jsman (61)|12.5.2009 21:59
Mám stejný problém. Poradí někdo? Dřív to fungovalo, nic jsem neměnil ani neinstaloval. :?
HTY (59)|19.5.2009 09:45
Tak jsem po nějakým zkoušení zjistil, že je to G-Alarmem. :-( Používám ho dost dlouho a poslední verzi mám 1.5 a pořád to šlapalo, ale najednou konec. Když jsem ho odinstaloval, tak už se nevypínalo zaškrtnutí ukázání na displeji a doručení funguje. Budu muset zkusit jiný budík.
dvzd (139)|19.5.2009 11:04
Tak zkus novější verzi G-Alarmu. Už je myslím verze 2.0.4, ale už to není free.
http://www.ageye.de/index.php?s=download
HTY (59)|21.5.2009 17:34
Vyřešil jsem to odinstalováním G-Alarmu a instalací Klaxonu, je to skoro to samé a ještě jsem zjistil, že se mi po půlnoci aktualizuje už i kalendář v TF3, takže jsem spokojenej ještě více.:))
HTY (59)|19.8.2009 10:26
Zdravím.
Tak mi opět přestala vyskakovat doručenka, zda byla sms doručena, či nikoli. :-( Neví někdo, zda to jde nějak nastavit? Třeba v registrech?