Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer N300, problém ?

Snoopy99 (1)|12.5.2009 15:44
Zdravím.

Potřeboval bych poradit ohledně mého Aceru N300. Problém je následující: Pokud mám PPC v kolébce a připojené do sítě (nabíjení) jede v pohodě.
Pokud ale PPC z kolébky vyndám, vždy se vypne, zčerná displej, nelze ho nastartovat jinak, než že ho vrátím z5 do kolébky a připojím nabíječku do sítě.
Přitom baterie je nabitá na 100 procent. Prosím o radu, jak tento problém vyřešit, v záruce už není. :oops: :oops:

Poradte PLS
Zdenek Malinsky (9781)|12.5.2009 17:05
V kolébce/na nabíječce udělej komplet zálohu celého PDA. Pak udělěj hard reset a zkus, zda problém přetrvává. Může to také být baterie po smrti - na nabíječce to běží, ale po odpojení ne. nebo jako poslední možnost nějaká hw závada související s napájením.
EasyM@n (0)|22.1.2010 22:16
Čau
podívej se na ten kolik, který zjišťuje, jestli je otevřený kryt baterie. Jestli jsi PDA často rozebíral a opětovně skládal, je možné že se ten spínač ulomil nebo nemá kontakt. To pak způsobuje problém, který popisuješ. Mě se ten spínač ulomil (je tam připájený jen tak natupo na tišťák). Takže jsem vzal kus drátu a mikropájkou pod mikroskopem spojil kontakty, co tam zůstaly po tom spínači =) a všechno funguje jak má! =)
huskye_ce4you (14)|24.1.2010 08:00
Pán je kutil :-) popravdě na tohle jsem úplně levej, ale závidim každému kdo má odvahu si tohle opravovat sám :-)

Mi se tohle stejné stalo na starém notebooku, byla to právě mrtvá baterka. Tak jestli máš poblíž nějakého kamaráda se stejným hardwarem, zkus si od něj baterku pujčit a hned uvidíš :-)