Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Settings > Today timeout?

 1. #1
  Nováček
  Registrace
  Jan 2008
  Příspěvků
  0

  Když si vlezu do nastavení:
  Settings -> Today -> list Items
  tak dole je Today timeout nastavený na 4hod - co to znamená a k čemu to je?

  doplňující otázka:
  v té tabulce nad tím jsou "aplikace", které se mají pustit po startu? teda zaškrtnuté TouchFLO znamená spuštění této nástavby po zapnutí PPC, při odškrtnutí tedy budu mít "klasické PPC", s windows mobile a bez TF3D?
  Odpovídat lze po přihlášení

 2. #2
  Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
  Registrace
  Aug 2000
  Příspěvků
  4,831

  Ne. Ten seznam je seznam modulů pro obrazovku Dnes, které budou zobrazeny na výchozí obrazovce zařízení (to je ta obrazovka Dnes). Pokud máte aktivní TouchFLO 3D, což je de fakto taky takový modul pro obrazovku Dnes, žádný jiný už se tam nevejde, TouchFLO 3D musí mít celou plochu pro sebe. Pokud ToucFLO 3D vypnete, pak si tam můžete vybrat jeden či více jiných modulů.

  Ten timeout udává dobu nečinnosti, po jejíž uplynutí se zařízení přepne z právě spuštěné aplikace na obrazovku Dnes. Aplikace se neukončí, jen se přepne na pozadí a na popředí se zobrazí Dnes.
  Odpovídat lze po přihlášení 3. #3
  Občasný diskutér
  Registrace
  Mar 2006
  Příspěvků
  112  >> Když si vlezu do nastavení: Settings -> Today -> list Items tak dole je Today timeout nastavený na 4hod - co to znamená a k čemu to je?

  Po uplynutí nastavené doby se PocketPC přepne na Today obrazovku (tzn. když na něj 4h nesáhneš a budeš v nějakém menu např. či kdekoliv mimo Today obrazovku, tak se poté přepne na today)

  >> v té tabulce nad tím jsou "aplikace", které se mají pustit po startu? teda zaškrtnuté TouchFLO znamená spuštění této nástavby po zapnutí PPC, při odškrtnutí tedy budu mít "klasické PPC", s windows mobile a bez TF3D?

  Jsou to pluginy do Today obrazovky. Touch Flo 3D má prioritu a při jeho aktivaci nejsou vidět žádné jiné pluginy. Při jeho vypnutí si lze poskládat vzhled obrazovky dle vlastních požadavků.
  Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

 1. Advanced settings...
  Od rriha v sekci Touch Pro2
  Reakcí: 2
  Poslední příspěvek: 15-07-2009, 08:11
 2. WM5 - regional settings
  Od nocturne.op.15_ce4you v sekci Zbývající PPC
  Reakcí: 3
  Poslední příspěvek: 19-03-2007, 07:55
 3. Timeout pri napojení na emulátor
  Od aclass v sekci Programování
  Reakcí: 1
  Poslední příspěvek: 11-11-2003, 10:24