Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

11. brněnský sraz ce4you :: Brno, 3. června 2009, U měděné pánve

pekro (346)|11.5.2009 11:42
J e d e n á c t ý | b r n ě n s k ý | s r a z

Termín dalšího srazu se blíží. Ten předchozí sraz se pro nízkou účast nekonal, takže hlaste se co nejdříve ať mohu zamluvit místo a zařídit potřebné.

Takže dámy a pánové, potvrzujte prosím 100% účast a to tak, že mi pošlete soukromou zprávu PeKro. Můžete doplnit i zařízení, které aktuálně používate ať víme na co se můžeme těšit.
Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace. Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

osazenstvo: (ti s hvězdičkou potvrdili účast na 100%)
pekro (HTC Touch HD s Dutty's V3.7, Evolve Survivor)*
Osch (HTC Touch HD s WM 6.5)
Kato (MDA II + HTC Kaiser)*
sinco ()*
Superbobo75 ()*
ŠamotZdeny ()*
kubisz (treo 750 a hx2190)*
mousefromhouse (iPAQ 914c, Treo 650)*
Libb ()*

8*/9 - stanovuji limit na 25 lidi!!!

navrhnutý termín: (první středa v červnu 2009)
den: středa 3.6. 2009
místo: Restaurace U měděné pánve (rezervace PeKro)
začátek: 18:00 h.
Zdenek Malinsky (9781)|12.5.2009 13:39
Zatím mě do seznamu nepište, nechci nic slibovat a pak to odvolávat :( Sice bych měl mít dovolenou a chtěl bych se přijet podívat, ale zatím netuším, zda se něco nefuckne v práci nebo zda si doma nevzpomenou něco "hrozně důležitého a neodkladného, u čeho musím být." Musím si taky zajistit nějaký nocleh (asi u švagrové, doufám, že nebude někde na kongresu v cizině :? ), ale to je detail. Přijel bych asi sám, bez [s]kozy[/s] Kozy a nejspíše i bez novinkových cihel. Nevypadá to, že by něco v dohledné době bylo, co ještě neznáte. Jedině, že bych Pavlovi sebral Dimonda2, ale když už se prodává, je to skoro zbytečné.

Takže bych dovezl jen svoje veterány - Palm Treo 750 v (WM6) a smrtfouny HP iPAQ 514 + HTC Vox.
sinco_ce4you (229)|12.5.2009 22:47
Tak jsem koukl do pracovniho kalendare a hura mam volno. Tak se hlasim. Doufam ze ted to klapne
kubisz (1054)|27.5.2009 14:37
juchu, posledni sraz jsem prehledl, vubec nevim, ze mel byt, tak ted to vyjde...nenasel by se nekdo, kdo by byl ochotny vzit kabel k iPaq hx2××× na flashnuti WM6? dekujiii

(beru treo 750 a hx2190)
ŠamotZdeny (46)|1.6.2009 22:18
Ahoj.Na 99% dorazím i já(tedy pokud mi to doma nezatrhnou;) ).Už se těším. Zdeny
Zdenek Malinsky (9781)|2.6.2009 17:30
Sice už jsem měl zamluvený nocleh, ale všechno ostatní jsou samá negativa - žádné přislíbené PDA jsem nakonec nezískal, další domluvená schůzka v Brně mi odpadla, dneska jsem se zasek v Pze, ale hlavně - v servisu v Pcích mě přeobjednali až na další týden, takže už mi nezbývá tolik km, co ještě můžu ujet. :(( Omlouvám se, Bohužel nepřijedu. Už jsem nebyl v Brně 4 roky, tak to snad bude dřív. :oops:
mousefromhouse_ce4you (268)|2.6.2009 18:17
Zdravim, rad se prijdu podivat, pokud se mi teda nejak podari utrhnout se v praci, 18:00 je na me moc brzo, takze nemuzu nic slibit...

Urcite bych s sebou vzal iPAQ 914c a mozna jeste Treo 650, jestli ho teda nezapomenu vzit :)
libb (56)|3.6.2009 14:11
pokusím se na chvíli dorazit, ale asi až po osmé.
pekro (346)|3.6.2009 18:19
jsme tu "Superbobo" a "pekro"
mousefromhouse_ce4you (268)|3.6.2009 18:54
Tak ja zachvili vyrazim, snad vas poznam, uz je to nejakej patek, co jsem byl na srazu... :)
ŠamotZdeny (46)|3.6.2009 19:20
Ahoj.Moc mě to mrzí,ale bohužel,nemůžu dorazit za Vámi.:( Není ani čas,a peníze už vůbec ne (bylo mi vysvětleno).Faktem je že poslední 3 měsíce se vysypalo co mohlo.Ještě že počítač jsme trochu umravnili,a tak Vám můžu aspoň napsat.Ale příště si to už ujít nenechám. Užijte si to, v duchu jsem s Vámi. Zdeny
pekro (346)|29.9.2009 11:40
Nový 12 sraz v Brně je zde
Zdenek Malinsky (9781)|30.5.2012 10:29
[h]Výzva - prosba[/h]
Společně s Velvet jsme vytvořili facebookovou stránku ke srazům ce4you link zde. Máte-li nějaké fotky, které tam chybí, můžete mi je, prosím, poslat? Buď mailem nebo je-li toho víc je naloudujte na nějaké úložiště a dejte mi o tom vědět = pošlete mi soukromou zprávu (SZ) nebo mail na zdenek . malinsky AT ce4you . cz
Děkuji.