Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Grafické vylepšení mého HTC Diamond

dufaq (5)|11.5.2009 00:32
Zdravím,

předpokládám a tudíž se i dopředu omlouvám, že toto téma bude nejspíš vycházet z několika témat, která se tu již řešila. Avšak nejspíš sem blbější než syn hasiče a televizní rosničky, ale nějak se mi nedaří dopídit se k tomu, jak si můžu upravit layout svého telefonu.

Můj problém je v tom, že si doteď nejsem jistý jaké jsou rozdíly v nastavení témat, home screen a podobně. Zkrátka a dobře, rád bych si upravil ikony v navigační liště (domů, lidé, zprávy, e-mail, internet, atd..).. ty jsou součástí nějakých témat nebo jde o samostatnou utilitu?

Vždy jsem našel jen mrtě png souború (které, pokud jsem to dobře pochopil se mají jaksi do telefonu dostat přes nějaký program) nebo absolutně zmatené archívy.. Je to jediná možnost jak je do telefonu nacpat? Pokud ano, popíše mi někdo jak? a případně kde najdu nějaké jednoduché, nejlépe tmavé?

Nejradši bych byl, kdyby tyto vizualizace byly součástí nějakého packu, který se instaluje jako cab soubor. rozhodně by mi to ušetřilo hodiny nervování před poíčtačem.

Předem díky za odpovědi
kwaso12 (98)|11.5.2009 11:58
No tak TF3D mozes zmenit pomocou temy..na stranke XDA-Developers je vela roznych tem..su to subory s koncovkou *.Theme tieto si mozes "nainstalovat" do telefonu pomocou TF3D config a tam nasledne zalozka Appearance-Path(vyberes priecinok kde mas v PDA ulozenu themu) v riadku pod nim vyberies dany priecinok a das apply.. thema sa ti nacita urobis softreset a mas zmenenu themu.. ;)
dufaq (5)|11.5.2009 13:56
Mno něco funguje něco ne.. třeba jsem si našel téma "Simply Black by DjOuBhAa", které se mi líbí, ale nejde mi přes Diamond TF3D Config vůbec spustit.. v té cestě ho prostě nevidím a nevím co s tím.. na XDA s tím mělo pár lidí taky problém, ale nenašel jsem na to řešení.. někomu prostě funguje asi a někomu ne
kwaso12 (98)|11.5.2009 16:22
Od DjOuBhAa mam stiahnute vsetky jeho temy a vacsinu som uz vyskusal a fungovali.. no konkretne tuto som neskuusal.. ja som zo zaciatku robil tu chybu ze ked som si ulozil themu do priecinka "temy"..tak potom v TF3D config som hladal danu temu..ale tam treba v PATH najst ten priecinok "temy" a potom v tom riadku nizsie ju uz iba vybrat.. ci nahodou nerobis tu istu chybu.. inac ako hovoriim vacsina mi isla bez probleemov..popripade skus temy od Zitoun-a taktiez urobil zopar peknych teem..

no skusal som ju a mne funguje..themu si nahram do InternalStorage-MyDocument v TF3D config v path sa nastavim na My Document stlacik ok a potom kliknem na sipku a zobrazi mi themu..dam Aply a nahrava..mozno ze zalezi aku pouzivas ROM
kwaso12 (98)|11.5.2009 17:06
A ak teda ti to nepojde a hladas iba cisto ciernu themu tak tu ti dam dve od Zitoun-a cierne celkom pekne vyskusuaj tie..

dufaq (5)|11.5.2009 18:08
Ano, jsem lama a dělal jsem tu stejnou chybu.. prvně mě to totiž na OK tlačítko nereagovalo, tak sem to hodil do vlastní složky a už to frci..

akorat mi to v průběhu kopírovaní hodilo chybu o nedostatku paměti.. takže to musím ještě nějak pořešit.. každopádně prozatím díky moc:yes:
kwaso12 (98)|11.5.2009 18:36
no ono dokial na to clovek pride ako presne sa to robi potrva :-) hlavne je ze uz to funguje :-) a ano treba mat aspon 20MB volnee pretoze oni vazne tie themy zozeru priblizne tych 20MB s pamati zariadenia..:yes:
dufaq (5)|11.5.2009 22:03
všiml jsem si.. zkusil sem něco pomazat s pomocí programu ClearTemp, ale nic moc neubylo.. po instalaci mi zůstává asi 7 MB, což není moc..čert ví co mi tam tolik zabírá:?:
kwaso12 (98)|12.5.2009 19:00
No veru tazko povedat..ale ja vsetky programy instalujem na internal storage iba tie co si vyslovne ziadaju instalaciu do pamata..a ked mam nainstalovanu temu tak mi ostava 8MB volnych.. opera dokaze dost zahltit pamat ak surfujes po nete..
dufaq (5)|14.5.2009 19:37
soubory po Opeře se snažím mazat.. prošel sem složky, a smazal pár zbytečností.. moc mi nezbývá, ale problém to nedělá..

Každopádně díky moc!!