Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zaloha windowsu?

jurki888 (9)|10.5.2009 16:02
dasa nejako spravit zaloha celeho pda ze ak nieco podrbem viem sa vratit spat a budem mat vsetko ako pred tym nieco ako zaloha windows xp ak ano tak cez co sa to da DIK MOC
YAMATO (33)|10.5.2009 20:10
Samozřejmě, použij některou zálohovací aplikaci, např. já doporučuji SpbBackup, dále jsou také RescoBackup, SpriteBackup a další.
lnadeb (65)|11.5.2009 19:57
Tak jsem použil ten SPB Backup, ale nefunguje mi, pokaždé při zálohování mi to vyhodí hlášku: "Proces zálohování dlouho dobu neodpovídá. Přejete si zrušit zálohování?" Když kliknu na ne, tak se mi to zobrazí znovu a když na ano, tak to zamrzne. Má někdo nějakou radu? Děkuji.

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin
YAMATO (33)|11.5.2009 20:15
Jakou verzi SpbBackupu jsi použil? Mám 2.0.2 Build 3255 a vše funguje perfektně, čtvrt hodiny po hardresetu je HD zas v cajku :yes:
Thomson_ce4you (18)|16.5.2009 10:32
Spb Backup Version 2.0.0. Build 3065
Poprvé po instalaci jsem zálohoval a vše proběhlo v OK. Když jsem chtěl zálohovat podruhé, tak mi to taky píše že dlouho neodpovídá a pak zamrzne celé HD. Jen mi nejde do hlavy proč to na poprvé fungovalo a teď již ne. A zkoušel jsem několikrát přeinstalovat a pořád to samé. :((
hafush (136)|16.5.2009 14:33
A proš si ze stránek výrobce programu nestáhneš plně funkční trial nejnovější verze 2.0.2 .
Pokud jsi předchozí verzi měl aktivovanou, tak registrace automaticky přejde na novější verzi.