Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavenie telefonu

pavel581 (9)|8.5.2009 11:25
Mám taký problém: Telefon je zapnutý je schopný príjmať hovory aj SMS-ky ale volať sa nedá- dáva krátky preušovaný tón. Operátora mám O2-Telefónica. Na obrazovke v hornej lište na symbolom signálu mám v štvorčeku písmeno E
Vedel by mi iekto poradiť ?
Ďakujem.
Koumes_ce4you (93)|8.5.2009 13:56
Jestli je to E nebo G H 3G u signálu -spíš nad- tak to značí datové připojení na net a stahování dat.Je-li znak v šedém nebo bílém čtverečku vedle signálu vlevo,značí dostupnost připojení na net dle písmena. Gprs Edge Hsdpa atd.Stačilo by déle podržet červené sluchátko a ukončit spojení nebo v wirles manageru odpojit.A v TF3D si nastavit jak často provádět aktualizace počasí kurzy atd.
Zdenek Malinsky (9781)|8.5.2009 21:46
Je-li tam G nebo E (GPRS a EDGE), tak pokud se stahují nebo odesílají nějaká data, tak se ti nikdo nedovolá a jeví se mu to, jako když máš obsazeno/telefonuješ. V Případě U a H (UMTS a HSDPA) toto možné je. Nic se s tím nedá dělat, je to prostě tak dáno použitými technologiemi.
pavel581 (9)|9.5.2009 03:29
je tam v šedivom štvorčeku "E" ,hovory aj SMS môžem príjmať ale volať sa nedá.Namiesto vyzváňacieho tónu dáva obsadzovací,
EDIT: vyriešené (hard reset) :))
Zdenek Malinsky (9781)|9.5.2009 12:23
Mozna stacil jen soft reset nebo vynout GSM.