Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario - nefunkční zvuk

matthew99 (4)|8.5.2009 11:21
Na MDA Vario mi zničeho nic částečně přestal fungovat zvuk. Nefunguje ve hrách, při přehrávání hudby, ani při telefonování. Funguje ale při zvonění budíku a při vyzvánění. Taktéž mi nefunguje mikrofon při volání. Pokud připojím sluchátka s mikrofonem, tak volat můžu, ale je to velmi nepraktické. Zkoušel jsem přeinstalovat na jinou ROM, ale pořád stejné.

Je nějaká šance, že by mi to opravili, když už to není v záruce a mám neficiální ROM? Nebo je řešením pouze koupit nový mobil.
Zdenek Malinsky (9781)|8.5.2009 22:26

1. Když jsi zkoušel jinou ROM, zkoušel jsi to na prázném zařízení nebo až po obnově dat ze zálohy?

2. Když už telefon není v záruce, takže si budeš opravu platit sám a tudíž muže být servisu jedno, jaká je tam ROM.

matthew99 (4)|10.5.2009 16:52
ihned po instalaci ROM. podle rady na jiném fóru stačilo trochu prošťournout konektor na sluchátka a už to funguje :D
TomK_ce4you (41)|10.5.2009 17:18
Ahoj, měl jsem stejný problém a chyba byla v základní desce, kterou bylo třeba vyměnit :-(.
TomK_ce4you (41)|10.5.2009 17:20
Aha, už jsi to vyřešil. Takže mou odpověď ignoruj :-)
speed-komi (278)|18.5.2009 19:31
Mám podobný problém. Zařízení e-ten m700, nejde mi zvuk při telefonování, protože je tam zaseklý ten přepínač v díře na sluchátka. Prošťouchnout to moc nejde - párkrát se mi to povedlo, ale zase rychle vrátilo, teď už mi to ani nejde. Je možné to v registrech nějak nastavit, aby to na to nereagovalo? Nebo čím jsi to prošťouchl?