Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

V Handymenu prestala reagovat ikona POWER OFF

icecat (156)|7.5.2009 11:36
Ahoj, nevite nekdo co s tim? Mam dojem, ze se nesnese s posledni verzi spb backup, protoze dokud jsem ji nespustil (pouze nainstalovana nevadila), tak bylo vse v poradku. Ale od jejiho spusteni prestala fungovat v handymenu ikona POWER OFF, mnou nejcasteji vyuzivana funkce. Nepomohlo odinstalovani spb i handymenu, ci jejich preinstalovani novejsimi/starsimi verzemi. Pouze by pomohl hardreset, ale do toho se mi nechce, protoze jsem ted cely den ladil pda po hardresetu az na to handymenu je ted skvele vyladene. Vycisteni registru pred dinarsoft memmaid ani pres sktools nepomohlo:(
icecat (156)|7.5.2009 13:15
Projel jsem pda dinasoft memaidem i sktools, ale nepomohlo to. Vse jsem odinstaloval, nahral z druheho pda do toho postizeneho bez instalace starsi verzi spb, ktera na tom druhem nepostizenem pda nemela s handymenu zadny problem. To same jsem udelal s handymenu. Z druheho pda bez instalace do prvniho. Opet ikona nefungovala. Nastavil jsem na spb kazdodenni planovanou zalohu, pote spb smazal a pda restarnul. Ejhle, po startu se objevila hlaska, ze spbstarter... nelze najit. Neva, spustil jsem ted tedy to "neinstalovane" handymenu (ve starsi verzi 2.0) a vida, ikonka zacala chodit. Dobra, nainstaloval jsem tedy spb korektne v posledni verzi i nove handymenu 3.7, nastavil planovanou zalohu a zatim vse chodi. Pro uplnost dodavam, ze tech manipulaci jsem provedl podstatne vice, tohle je jen strucny sled prave tech akci, po kterych mi to zaclo chodit :-) Nikde jsem nenasel na forech, ze by mel nekdo stejny problem, ale pro pripad, ze by se vam to nekomu nahodou take stalo, tak to zkuste jako ja. Btw nezapominejte na restarty, pac to spb zustava v pda i po odinstalovani, dokud to nerestartnete. Ufff...
icecat (156)|21.5.2009 16:06
Takze jeste dodatek - na tom prvnim ipaqu ikona power off v handymenu stale chodi, ale v druhem hp 214 tez po hardresetu a prakticky totozne instalaci programu se mi tu ikonu proste nepovedlo zprovoznit.