Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: Folie-nějaká kvalitní?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

to dvzd
    Kyselina? Ty jsi chemik? No nic, v návodu se píše kapička, ne celá lahev. Nikdo tě k tomu nenutí, ale pokud jsi četl celé vlákno (nebo se podíval i jinam), je to dlouhodobě odzkoušené a funguje to.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Jasně že je to dlouhodobě odzkoušené a funguje to, vždyť stejným způsobem se lepí fólie na autoskla, používá se tam také jarová voda. Odtud byl ten návod také určitě převzat. Jar je jistě prostředek na sklo, ale ne na LCD displej.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Samozřejmě, že jsem psal o použití při lepení fólie na displej PDA, ne žádná autoskla. Ale když myslíš...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Máte někdo na HáDečku invisibleSHIELD ? Měla by to být fólie jak na displej, tak i na zadní část. Měla by i nějak zvýšit celkově pevnost přístroje. Jde mi o to, zda je přes ní displej dobře čitelný, zda je čitelnost na slunci alespoň tak dobrá, jako u fólie Brando.

http://www.zagg.com/invisibleshield/...ns-shields.php

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Včera jsem jí „nainstaloval„po té co jsem za 10měsíců 2x vyměnil BRADO folili a 2x levnou folii(vydržela 1 týden)Tato nezničjtelná folie se pěkně nainstalovala na mé HDčko,vypadá pěkně,na přístroji není vidět,jen stilus po ní neklouže.Pocit,jako bych přez něj natáhl prezervativ který dokonale přilnul,ale stilus jde ztěžka.Zatím jsem spokojen,a věřím že je opravdu nezničitelná.Protože má opravdu výše popsané vlastnosti,a že bych prodřel prezervativ,to by mě děsilo opravdu víc.Mám ji jen na displeji,zatím mohu doporučit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Takže žádný nepříjemný odlesk na slunci? Za kolik jsi ji koupil a kde?

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

No nejhorší folii jsem měl Brandlo tu matnou,ta jediná snižovala viditelnost hlavně při GPSce.Jinak toto je prostě jako každá jiná folie naprosto čirá.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Jednoznačně SHIELD pro HTC Touch HD. Vím o čem mluvím,sám ji mám. Dodavatele si najdi někde na netu, já jsem za ní dával 390,- Kč včetně poštovného a nikdy jsem na žádném PPC lepší folii neměl. A to PPC používám už hodně roků ( začínal jsem na Palmu TT).

nozik_ce4you
    Guest

Lidi, precetl jsem si celou diskuzi a obcas se divim co nekdo tvrdi.. Tod jsou me zkusenosti:
    Jsou tu lidi, kteri tvrdi, ze folie Brando antireflexni je na slunci mnohem lepsi, nez klasicka cira, ale kdo to nevyzkousi a hlavne NEPOROVNA!! Muze se mu to tak jevit.. (uz jen to ze za ni dali tolik penez, musi jednoznacne splnovat to co vyrobce tvrdi). Mame s mou pritelkyni stejne pristroje Touch HD a nejprve jsme koupili dve folie Brando antireflexni.. Nalepil jsem pouze jednu a zacal srovnavat.. Antireflexni je matna, obraz se najednou stal mirne zastreny a neostry a jednoznacne vyhrala originalni folie.. Druhy den jsem oba pristroje podrobil zkousce na slunci. Cekal jsem ze antireflexni konecne ukaze svou silu, ale bylo tomu uplne naopak.. Matna (antireflexni) odrazela slunce ne sice tak ostre, ale ono slunce se roztahlo ve vetsi siri po dislpeji a tudiz ve srovnani s originalni to bylo znatelne horsi.. I mista kde slunce nebylo se cetla mnohem hur..Tak jsem si pekne zanadaval a koupil druhou folii opet za tu samou cenu ale Brando cirou: Ted jsem vazne spokojeny.. jevi se uplne jako puvodni folie i pohyby po ni jsou srovnatelne.. Jedine co se nedalo Brando antireflexni vycist byla tvrdost, protoze jsem za dobu pouzivani cca 4 mesice nezaznamenal ani jeden skrabanec.. Doufejme ze dopadne cira stejne.. Doporucuji NEkupovat ANTIREFLEXNI.. ale pokud na tom trvate mam jednu nerozbalenou doma.. na cene se klidne muzeme domluvit.. Mejte se! Dan

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Má slova,tuto zkušenost popisuji jen o pár přízpěvků výše(matná=antireflexní)jen z délkou jakou ji lze používat se rozcházíme.Já orig.folii používal 4 měsíce,pak tato„kvalitní„ mi vydržele 1.měsíc,a ty nekvalitní-levný- týden.Je rozdíl jestli na HD zadáváš text jen vyťapáváním písmen na klávesnici,nebo jako já-rozpoznáváním písma.Cena antireflexní od Br.byla stejná jako ta „reflexní„tedy nějakých 220,-kč

nozik_ce4you
    Guest

Jeste nasazovani folie.. Vyzkousel jsem spoustu metod a nejlepsi se mi jevi vzit rozprasovac a mirne z dalky fiknout.. po-te mate moznost v pripade ze folie nesedi opet ji strhnout a opakovat pokus.. A take doporucuji mit poradne umyte ruce, pac mastnota je svina a kraje se budou odlepovat.. a samozrejme bezprasne prostredi.. Destilku jsem neresil.. s normalni vodou z kohoutku zadny vodni kamen nejde videt.. ale tak jiny kraj, jiny mrav.. mozna do vodovodniho radu ve vasem kraji sypou ináč ;-) D.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od dvzd
    Takže žádný nepříjemný odlesk na slunci? Za kolik jsi ji koupil a kde?
    Třeba ZDE
    A nebo TADY k tomu nějaká videa...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Nějaká "showroom" v Praze?
    Od Peca_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-05-2008, 13:55
  2. Chybi vam nejaka hra?
    Od bukva v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 168
    Poslední příspěvek: 12-05-2008, 17:06
  3. Kvalitni ochranne folie na displej
    Od Petr Nowak v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 00:58
  4. Kde je nějaká pořádná recenze na MDA I??????
    Od maeko v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-11-2004, 18:01
  5. Nějaká altenativa ke Kontakty?
    Od v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-06-2002, 18:35