Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 36

Téma: Funkční česká T9

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Prosím, kdyby někdo věděl o funkční české T9 pro Diamonda 2, ať dá vědět. Ta, co jsou na ní odkazy ve zdejším fóru má nějakej bug a přestane fungovat klasická telefoní klávesnice. Včera jsem zkoušel nějaká řešení různě z webů a skončilo to Hard Resetem.
    Díky

Btw: Až na podobné drobnosti, jsem stále spokojenější s tímto zařízením
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2009

Tak tady je konečně fumkční T9

http://rapidshare.com/files/233033175/input_lang_diamond2_kb.cab

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Čekám už jen až to někdo potvrdí, nerad bych teď dělal HR, když už jsem začal používat Diamonda jako super pracovní nástroj

Nevydržel jsem čekat, .cab pouze provede změny v registrech mám takový pocit a hlavně česká T9 FUNGUJE Děkuji!

Nováček
    Registrace
    May 2009

Nemám problém funguje to :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Tak ja nevim, ale ja jsem zadnou zmenu nezaznamenal. Vybira to stale z anglickych slov (zkouska na slovech dnes, vcera, byl).
    Nebo se musi jeste neco nastavovat?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

V nastavení klávesnice je třeba vybrat češtinu. To je položka, která tam před instalací T9 není...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

to mne nenapadlo. diky moc. ted uz to slape jak hodinky :yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Dotaz - diamonda zatim nemam, ale uvazuji.

Ta ceska T9 je s diakritikou nebo bez? A pokud s hacky, carky, zkracuje to SMS zpravy?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ta T9 /přesně xt9/ používá samozřejmě český slovník , IMHO diakritiku a pochopitelně , jako každá , zkracuje SMS . Ovšem máš možnost si slovník definovat bez diakritiky , pak nezkracuje../jako každá T9/

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

No ja treba na mobilu pisu s ceskymi znaky, ale odesila se to bez nich, protoze mobil tu diakritiku pred odeslanim automaticky odstrani.

A jak definuji ten slovnik bez diakritiky?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

DVě možnosti: v modu klávesnice XT9 napíšeš slovo bez diakritiky a v nabídkovém řádku potvrdíš-tím se a) vloží do textu zprávy a B) uloží do slovníku /příště už ti ho nabídne / ; nebo v řádku výběru zvolíš + /symbol přidat/a napíšeš slovo . Ale zjistil jsem , že v tomto / i obecném / vláknu zmińovaná xt9 má už v základu většinu běžných slov v obou variantách - takže používám metodu první - běžně píšu text a občas musím napsat slovo celé ...../ a tím se mi zároveň uloží - slovník se učí sám.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Předpokládám, že na WWE ROM mi to asi bude k ničemu, že?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Pročpak ? Já mám origo WWE ROM , počeštěné TouchFlo /hodnota v registrech/ a xt9 chodí naprosto v pohodě . Taktéž syn /D2 s origo EE ROM/ nemá s xt9 problém /ať má češtinu zapnutou či nikoli/. Ona totiž xt9 je u D2 implementována ve vrstvě TouFlo a nikoli ve win.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Předpokládám ale, že nejde o custom, nýbrž shipped ROM (dodávanou přímo se zařízením). V některých neoficiálních ROM jsou jiné jazyky z TouchFlo odstraněny (konkrétně u TESS).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ano , předpokládáte správně - po letech zkušeností /Tungsten W , acer 50 , MPX 200, A701, D2/ jsem vyznavačem názoru , že výrobcem vydané ROMs jsou nejpoužitelnějším kompromisem možného /při vší úctě k nadšeným kuchařům/ - jako profesionální elektronik totiž tuším,že jedině výrobce dobře ví , jak kvalitní komponenty použil při výrobě dané série zařízení /případně , kde co ošulil/ a co tedy ten který produkt snese /časování , frekvence , výkony atd./...Proto jsou logicky SW "duše" -tedy ROMs přímo od výrobce zpravidla nejstabilnější a pro zákazníka , který od zařízení vyžaduje spolehlivou práci nejvhodnější . Ovšem tím vás nechci přesvědčovat - je to můj osobní názor.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-07-2011, 19:47
  2. Funkční T9 česká
    Od levap1_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-09-2009, 22:51
  3. Funkční česká T9 pro Touch pro 2
    Od Marian Veselý v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 2