Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PI a odložené úkoly

David_ce4you (199)|19.7.2004 08:28
Začal jsem používat Pocket Informant a zarazila (tj. dost mě štve) jedna věc.

Mám úkol, který se připomněl v neděli ve 2000. OK. Posunul jsem si připomenutí o jeden den (pouze v dialogu připomínky). Dneska jsem přišel do práce, kde synchronizuji se stolním počítačem. Proběhne synchronizace a posunutý úkol se začne hlásit. Proč? Vždyť byl posunut a má se připomínat až večer v osm. OK. Posunu ho o 8 hodin. Je klid, ale pouze do té doby, než se znovu provede synchronizace. Opět vyskočí přípomínka onoho úkolu. Šílený.

Pokud jsem používal klasického pocketího outlooka nebo Agendu Fusion, nic takového se nedělo. Jsem docela rozčarovaný z tohoto nelogického chování.

Nemáte nějaké řešení abych nemusel při každé synchronizaci posunuté úkoly znovu posouvat?
st.tom_ce4you (365)|19.7.2004 10:12
Ja jsem pouzival PI po dobu trial verze a narazil jsem na tyto problemy: pri synchronizaci mezi dvema PC se pripominani ukolu vypnulo uplne. Pokud jsem mel nastavene ukoly s opakovanim a na jedno PC jsem jej oznacil jako hotovy po synchronizaci s druhym PC byl ukol opet aktivni. Hotove ukoly se duplikovaly nekolikrat. Ukol se po odskrtnuti jako hotovy a po synchronizaci s druhym PC presunul treba o 2 dny zpet. Pripominani, ktere zminujes mi delal taky.Pokud jsem zadal u kontaktu vyhledavat dle ABC nikdy nenasel kontakt, ktery ma pouze jedno jmeno. Ovsem co mne dostalo je, ze chteji dalsi penize za Journal sync, navic jej nelze koupit na Handandgo ani PocketGear. Cela aplikace je zbytecne slozita, neprehledna a pomala. Uz je fuc z meho PDA.
David_ce4you (199)|19.7.2004 10:17
[QUOTE="st.toma"]Uz je fuc z meho PDA.[/QUOTE]

A jakou 'nadstavbu' tedy používáš? Přešel jsem z AF na PI a každá má něco. Jenomže mi nevyhovuje ani jedna :(
st.tom_ce4you (365)|19.7.2004 10:23
[QUOTE="David"][QUOTE="st.toma"]Uz je fuc z meho PDA.[/QUOTE]

A jakou 'nadstavbu' tedy používáš? Přešel jsem z AF na PI a každá má něco. Jenomže mi nevyhovuje ani jedna :([/QUOTE]

Tad uz nepouzivam zednou nadstavbu. Ukoly jsem nastavil ve velkem outlooku tak, aby se pipominaly v 11:00. AF mne nevyhovovala vubec. Chtelo by to noveho velkeho hrace.