Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Doručenky?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Ahoj, hlásím se mezi nové uživatele WM zařízení. Na pár věcí jsem tu už přišel, ale mám teď problém s doručenkama. Našel jsem něco o programu SMSDrfix, nainstaloval ho, ale žádná změna nenastala. A ani jsem ten program jako takový nikde nenašel, jen mezi programam k uninstallu, ale ic o žádném nastavení.

Co dělám špatně? Co udělat jinak? Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Slovo problém je moc všeobecné.. pokud tím myslíš, že ti doručenky nechodí, tak první na co se tě zeptám je : v nastavení sms máš zaškrtnutou položku - request delivery notifications?

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Ono je to totiž trošku složitější. Pokud si člověk zaškrtne doručenky v nastavení SMS/MMS účtu, tak normálně chodí, ale jen pokud se sms odešle z outlooku. Pokud člověk píše quick reply přímo z TouchFlo, tak si musí u každé zprávy znova zaškrtávat doručenku z menu, jinak nedojde.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Piiitr
    Slovo problém je moc všeobecné.. pokud tím myslíš, že ti doručenky nechodí, tak první na co se tě zeptám je : v nastavení sms máš zaškrtnutou položku - request delivery notifications?
    děkuju, tohle mi jako odpověď stačilo
    předtím jsem žádné takové nastavení neviděl, ale když jsi se o tom zmínil, tak jsem hledal znova od začátku a tentokrát jsem to našel a zatrhl - doručenka se mi vrátí jako nová sms od Systemu

teď trochu jiná (ale související) otázka: je mi tam teď k něčemu ten SMSDrfix? chovalo by se to stejně i bez něho? k čemu vůbec je?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Připojím související dotaz, jde nějak natvrdo a napořád zapnout zasílání doručenek při posílání sms z TouchFlo3D?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od vapouk
    Ono je to totiž trošku složitější. Pokud si člověk zaškrtne doručenky v nastavení SMS/MMS účtu, tak normálně chodí, ale jen pokud se sms odešle z outlooku. Pokud člověk píše quick reply přímo z TouchFlo, tak si musí u každé zprávy znova zaškrtávat doručenku z menu, jinak nedojde.
    Aha, tak toto mne zmátlo. Standartně když mi přijde sms, tak tapnu na "Nabídka" a "Odpovědět". Naštěstí tazatel používá nejspíš stejný způsob a tak moje rada jeho problém vyřešila.. aspoň do doby než začne taky používat quick reply.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od eiffeltom
    Citace Původně odesláno od Piiitr
    děkuju, tohle mi jako odpověď stačilo
    předtím jsem žádné takové nastavení neviděl, ale když jsi se o tom zmínil, tak jsem hledal znova od začátku a tentokrát jsem to našel a zatrhl - doručenka se mi vrátí jako nová sms od Systemu

teď trochu jiná (ale související) otázka: je mi tam teď k něčemu ten SMSDrfix? chovalo by se to stejně i bez něho? k čemu vůbec je?

Ten SMSdelivery fix ti umoznuje nastavit , ze ti to v dorucence zobrazi jmeno misto telefoniho cisla ,nebo oboji a apod.

Podobná témata

1. Treo 750 a doručenky
    Od harmon_ce4you v sekci Palm
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-05-2007, 18:03
  2. MDA II s WM5. Doručenky?
    Od Esc_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-07-2006, 12:41
  3. Doručenky SMS
    Od kocian_ce4you v sekci Motorola