Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Doručenky?

eiffeltom (31)|6.5.2009 14:54
Ahoj, hlásím se mezi nové uživatele WM zařízení. Na pár věcí jsem tu už přišel, ale mám teď problém s doručenkama. Našel jsem něco o programu SMSDrfix, nainstaloval ho, ale žádná změna nenastala. A ani jsem ten program jako takový nikde nenašel, jen mezi programam k uninstallu, ale ic o žádném nastavení.

Co dělám špatně? Co udělat jinak? Děkuji.
Pítr6630 (55)|6.5.2009 15:49
Slovo problém je moc všeobecné.. pokud tím myslíš, že ti doručenky nechodí, tak první na co se tě zeptám je : v nastavení sms máš zaškrtnutou položku - request delivery notifications?
vapouk (15)|6.5.2009 16:10
Ono je to totiž trošku složitější. Pokud si člověk zaškrtne doručenky v nastavení SMS/MMS účtu, tak normálně chodí, ale jen pokud se sms odešle z outlooku. Pokud člověk píše quick reply přímo z TouchFlo, tak si musí u každé zprávy znova zaškrtávat doručenku z menu, jinak nedojde.
eiffeltom (31)|6.5.2009 16:37
[quote=Piiitr]Slovo problém je moc všeobecné.. pokud tím myslíš, že ti doručenky nechodí, tak první na co se tě zeptám je : v nastavení sms máš zaškrtnutou položku - request delivery notifications? [/quote]

děkuju, tohle mi jako odpověď stačilo
předtím jsem žádné takové nastavení neviděl, ale když jsi se o tom zmínil, tak jsem hledal znova od začátku a tentokrát jsem to našel a zatrhl - doručenka se mi vrátí jako nová sms od Systemu

teď trochu jiná (ale související) otázka: je mi tam teď k něčemu ten SMSDrfix? chovalo by se to stejně i bez něho? k čemu vůbec je?
schimi (65)|6.5.2009 16:42
Připojím související dotaz, jde nějak natvrdo a napořád zapnout zasílání doručenek při posílání sms z TouchFlo3D?
Pítr6630 (55)|6.5.2009 16:57
[quote=vapouk]Ono je to totiž trošku složitější. Pokud si člověk zaškrtne doručenky v nastavení SMS/MMS účtu, tak normálně chodí, ale jen pokud se sms odešle z outlooku. Pokud člověk píše quick reply přímo z TouchFlo, tak si musí u každé zprávy znova zaškrtávat doručenku z menu, jinak nedojde.[/quote]

Aha, tak toto mne zmátlo. Standartně když mi přijde sms, tak tapnu na "Nabídka" a "Odpovědět". Naštěstí tazatel používá nejspíš stejný způsob a tak moje rada jeho problém vyřešila.. aspoň do doby než začne taky používat quick reply. :D
kome_ce4you (56)|7.5.2009 14:53
[quote=eiffeltom][quote=Piiitr]Slovo problém je moc všeobecné.. pokud tím myslíš, že ti doručenky nechodí, tak první na co se tě zeptám je : v nastavení sms máš zaškrtnutou položku - request delivery notifications? [/quote]

děkuju, tohle mi jako odpověď stačilo
předtím jsem žádné takové nastavení neviděl, ale když jsi se o tom zmínil, tak jsem hledal znova od začátku a tentokrát jsem to našel a zatrhl - doručenka se mi vrátí jako nová sms od Systemu

teď trochu jiná (ale související) otázka: je mi tam teď k něčemu ten SMSDrfix? chovalo by se to stejně i bez něho? k čemu vůbec je?[/quote]


Ten SMSdelivery fix ti umoznuje nastavit , ze ti to v dorucence zobrazi jmeno misto telefoniho cisla ,nebo oboji a apod.