Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AE Button - po namapování mi nejde klávesnice

horecky (14)|6.5.2009 01:20
Mám dotaz, možná jednoduchý.
Mám HTC S740 a když namapuju na numerický klávesnici např. na číslo 9 - DEVICE LOCK, tak mě přestane číslo 9 fungovat. Nevíte někdo, jak zachovat původní nastavení klávesnice?
Vím, že lze nastavit víc aplikací na jedno tlačítko, ale obávám se, že ten kdo to vymýšlel nemyslel na to, že by tam mělo zůstat i to původní.
Dík
Š.
korenisko (35)|6.5.2009 10:05
Mne sa stalo niečo podobné, odišiel mi joystik.
Tak som nič nemohol potvrdiť.
Pripoj mobil k počítaču pomocou activesync, a odinštaluj program z mobilu pomocou pc, alebo však funguje ti aj joy, tak cez mobil a potom reštartuj.
Všetky tlačítka sa dajú do pôvodného stavu.

Inak, mohol by tu niekto, kto používa tento program s S740 poslať navod ako to ma nastavene.
Zdenek Malinsky (9781)|6.5.2009 18:45
Ono nikdy nezaškodí, pokud si uživatel před začátkem pokusničení s registry nebo novou aplikací udělá zálohu (backup). V případě problému pak jen stačí HR a obnova. ;)
horecky (14)|9.5.2009 02:18
Díky za kontakt, ale ptal jsem se trochu na něco jiného.
Kdo má zkušenost s tímto SF, umí mi odpovědět, jakým způsobem zachovat původní namapovaná tlačítka s tím, aby fungovala nově namapovaná s novým příkazem?
Nebo-li: na čísle 9 se mi standardně po krátkém stisku objeví na displayi číslo "9" - kupodivu. Tento SW umí po dlouhém stisku, dvou krátkých stiscích či tří stiscích umožnit předem definovaný příkaz - jako třeba spustit program, restartovat zařízení atp. Mým cílem je, aby tyto jednotlivé příkazy byly od sebe odděleny a vzájemně se neovlivňovaly.
Snad jsem to vysvětlil jasně.
Dík za odpovědi
Š.
lelouch (331)|9.5.2009 09:27
Tenhle soft nepoužívám - ale pokud vím, zatím s ním nikdo na Rose nehlásil problémy. Takže pouze obecně:

1. Dlouhý stisk může kolidovat se standardní funkcí SpeedDial. Ta totiž na rozdíl od předchozích verzí WM dokáže na Růženě volat i aplikace (nejenom volat). Navíc, Rose má klávesnice řízené poměrně specifickými drivery, kde zejména numerická část je definovaná v podstatě "natvrdo". Takže možná bych zkusil v softu nedefinovat nic na dlouhý stisk, aby se předešlo konfliktu.

2. Pokud jde o odlišení počtu stisků a pod. bude možná řešení jednodušší než by se zdálo. Nastavení/0/4 vede k položce Usnadnění (Accessibility), kde se dá nastavit časový limit opakovaných stisknutí kláves a dobu pro potvrzení. Možná pomůže zkrácení/prodloužení intervalů. Přes registry se dá upravit ještě pár dalších časových prodlev - ale to už je trochu jiná kapitola.
horecky (14)|10.5.2009 01:01
Dík za odpověď !
Zkouknu to, a dám vědět výsledky. Trochu se v tom teď rejpu a když to nepůjde, pošlu dotaz tvůrci.
Každopádně budu informovat, protože vím, že k tomuto zařízení není moc informací.
Š.