Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Originální držák do auta - má vliv na praskání krytu

cafe-racer (2)|4.5.2009 21:55
Zdravím,

od ledna mám doma P750 a dost mi popraskal kryt. Reklamace proběhla jako po másle, až skoro nevěřím že jsme v Čechách: v pondělí odpoledne jsem vyplnil formulář na stránkách Asus, v úterý ráno si PDA vyzvedl kurýr a v pondělí jsem ho měl zase zpátky.
Teď je jako nový, bez prasklin a radši se zeptám: má originální držák do auta vliv na praskání krytu? Jestli jo, radši se poohlídnu po něčem jiným. Mám dieselový auto a občas se držák s PDA docela klepal, nerad bych za měsíc zase reklamoval...

Předem díky za odpovědi,

Martin
vozkych_ce4you (0)|4.5.2009 23:30
IMHO vezmu-li v potaz kolikrát jsem měl telefon v originálním držáku do auta a v jakých místech mi praskl kryt, ovlivňuje držák praskání krytů minimálně. Řekl bych, že plastové kryty praskají vlivem velké síly "zevnitř" - příliš dotažené spojovací šroubky. Z reklamace se mi telefon vrátil mírně povrzávající, sešroubovaný s menším utahovacím momentem.
cafe-racer (2)|20.5.2009 22:14
Tak bohužel musím potvrdit, co píšeš. Od reklamace to jsou 3 týdny, do držáku v autě jsem ho nedal ani jednou a už mám opět drobnou prasklinu v horní části.