Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opera mobile se spustí pouze jednou

stris (98)|30.4.2009 20:39
Zdar
Opět bojuji s mým MDA (Touch Cruise, nainstalován originální Firmware z HTC.com). Problém je, že spustím Operu mobile, ta funguje bez problémů, pak ji ukončím a když se pokouším spustit Operu Mobile znovu, naskočí mi jen název stránky místo "start" v levém horním rohu, ale nic víc se nestane. Abych se dostal opět na internetové stránky, musím udělat SR.
Udělal jsem HR, Přeinstaloval Operu, ale nepomohlo. A teď babo raď...
Pavel Koza (4761)|30.4.2009 20:50
Ta Opera se pri tom ukoncovani pta, jestli ji minimalizovat nebo zavrit. Tohle dela pri obou moznostech?
stris (98)|30.4.2009 21:24
Mě se neptá. Já mám nastaveno, ať se program vypne stisknutím X, ale zkoušel jsem i to, že jsem ji nevypínal a stisknutím start > program> ... jsem jen spustil jiný program. Po vypnutí tohoto programu, bych se měl vrátit do Opery, ale nevrátím. Jsem na hlavní obrazovce Touch a když chci spustit operu, jsem na výše popisovaném :o/
stris (98)|4.5.2009 10:30
Tak jsem zkusil vše ještě jednou, abych vyloučil případnou nekompabilitu s jiným softem, který používám. Udělal jsem HR, první aplikaci, kterou jsem dohrával, byla právě Opera. Spustil jsem jí, vypl, spustil a místo ní mi naskočí jen "Opera Widgets", s tím jsem neudělal nic, vypl, každé další spuštění je to už to samé. Místo startu se mi jen napíše Opera Widgets. Task manager se změní na křížek, jako by se spustila opera jen v tom horním řádku a nic víc.
Když vypnu na nějaké stránce, místo "Opera Widgets" mám název stránky. Pomůže jen SR.
wisp_ce4you (200)|4.5.2009 17:48
Mel jsem stejny problem s nekterou verzi Opery. Puvodni, co byla na Raphaelovi byla OK, pak jsem si nainstaloval novejsi verzi a mel jsem stejne problemy. Po flashnuti nove rom (a predpokladam tedy i nove verze Opery) je vse OK.
stris (98)|4.5.2009 18:29
To jsem taky řešil, tak jsem stáhl nejnovější přímo z Opera.com. Ale mám radost, že se to dělo i jiným, protože já už nevím, proč se na mě lepí problémy, které nikdo jiný nemá :o)