Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: přepínání

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

poradte prosím jak přepínat mezi touch 3d a spb shell díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Z úvodní homepage SPB Shellu rozklikneš vpravo dole tlačítko pro zobrazení možností mezi kterými je Show Today, kde můžeš mít TF3D.
    Zpět do Shellu se dostanes vhodným namapováním nebo přiřazením ikonky do oblíbených v TF3D a to na zástupce SPB Menu, který je ve start menu mezi ostatnimi programy.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

jj ale mám misto touch 3 d jen cernou obrazovku je videt jen horni a spodni lista dik za pomoc :-\

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Po instalaci SPB Shellu mi fungovalo TF3D současně se Shellem bez jakéhokoliv nastavování.
    Nicméně podívej se do Start - Nastavení - Osobní - Today, zda je Touch Flo zaškrtnuté

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

nebylo zaskrtnuty motiv ale zaskrtnul jsem a porads jen cerna obrazovka pls help kyztak mam ica 169225489 nebo skype karlovaraci1 moc diky

kdyz zaskrtnu u motivu htc black pouzit tento obrazek jako pozadi tak po OK se to pri kontrole objevi nezaskrtly...

jeste neco - pri zmene motivu se motiv meni, ale chtel jsem mit to menu co je defoultni po hard resetu a instalaci nove ofic. rom cz , nyni to jde jen po odinstalaci spb shell

Podobná témata

1. Přepínání map při navigaci
    Od ocnibulva v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-08-2011, 08:19
  2. Přepínání linek
    Od MrViki v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-01-2008, 07:11
  3. přepínání map
    Od Baltazarek_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-09-2007, 19:46
  4. PPC a přepínání profilů
    Od David_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 23-07-2004, 10:21