Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA IV!

RStein (2012)|18.7.2004 16:36
Nyni probleskly informace o MDA IV.

processor XScale 624 MHz,
UMTS + GSM 4-band,
VGA displej

Viz
http://www.pocketgear.com/news_detail.asp?id=161027


Takove zarizeni si necham libit, snad to neni jen zprava z okurkove sezony:)
MDA III vynechavam, pro me nepredstavuje zadny vyznamny upgrade.
Miloš Strouhal (3997)|18.7.2004 16:50
...jééééééé,to je to,na co čekám...MDA3 mne též nezajímá,neříkám že ho nikdy nekoupím,ale logicky je to tak trochu zbytečný výrobek pro majitele dvojek...už aby tu byla čtyřka!!! ;)

..ps: díky za tak příjemnou zprávu!
Pavel Koza (4761)|19.7.2004 09:56
..no jo, ale bude az za rok, pokud vubec... Je pravda, ze XDA III je spis takovy XDA II Second edition:D, ale pokud bude skutecne odladeny a T-Mobile mu poskytne vetsi podporu, tak proc ne. Obavam se vsak, ze vetsina majitelu XDA III zase skonci na XDA-Developers a v jejich ruznych kuchynich...
st.tom_ce4you (365)|19.7.2004 10:30
[QUOTE="Pavel Koza"] ale pokud bude skutecne odladeny a T-Mobile mu poskytne vetsi podporu, tak proc ne. [/QUOTE]


Veri tomu nekdo?

Jinak MDA4 je presne to co bych si predstavoval. Myslel jsem, ze tak bude vypadat MDA3. k MDA 3, ten si uz 100% nekoupim, jedine co to ma navic je Wi-Fi a to jsem vyresil SDIO Socket.
ipf (2136)|19.7.2004 11:19
Jo-jo, čtyřka bude přesně to, za co opět utratím peníze (a navíc si to budu umět rozumově zdůvodnit :D :D :D ).
RStein (2012)|19.7.2004 14:55
[QUOTE="ipf"]Jo-jo, čtyřka bude přesně to, za co opět utratím peníze (a navíc si to budu umět rozumově zdůvodnit :D :D :D ).[/QUOTE]
:) Freud presne tomuhle umeni rikal falesna racionalizace. Take si myslim, ze koupi MDA IV si snadno pred sebou odduvodnim.:) Jen si nejsem jisty, zda za rok si nebudeme vybirat z mnohem lepe vybavenych modelu, nez je planovane MDA IV...
mmambo (118)|19.7.2004 18:05
Všimli jste si ale že nemá GSM ale UMTS, to je trochu divoké.
ipf (2136)|19.7.2004 18:14
[QUOTE="RStein"]Jen si nejsem jisty, zda za rok si nebudeme vybirat z mnohem lepe vybavenych modelu, nez je planovane MDA IV...[/QUOTE]

Jó, asi to tak dopadne. Třeba uteču k HP ;) .
jerzy_ce4you (230)|19.7.2004 20:43
Jo, taky mi to přijde jako když se člověk ožení. Musí to nějakou dobu vydržet, i když se vám podbízejí další, lepší, krásnější...Abyste nebyli natošup na mizině.
RStein (2012)|19.7.2004 21:57
[QUOTE="mmambo"]Všimli jste si ale že nemá GSM ale UMTS, to je trochu divoké.[/QUOTE]
GSM samozrejme dle ohlasene specifikace ma, dokonce se jedna o "quatro band". UMTS je bonbonek navic.
U UMTS je predpoklad, ze alespon zpocatku budou signalem pokryta jen velka mesta, a proto bylo a je vyvijeno velke usili, aby byl realitou bezproblemovy prechod mobilnich terminalu mezi GSM a UMTS siti (handover atd.). Mobilni operatori budou chranit sve investice do GSM a dodavatele mobilnich telefonu se jim chte nechte budou muset prizpusobit.
RStein (2012)|19.7.2004 21:58
[QUOTE="mmambo"]Všimli jste si ale že nemá GSM ale UMTS, to je trochu divoké.[/QUOTE]
GSM samozrejme dle ohlasene specifikace ma, dokonce se jedna o "quatro band". UMTS je bonbonek navic.
U UMTS je predpoklad, ze alespon zpocatku budou signalem pokryta jen velka mesta, a proto bylo a je vyvijeno velke usili, aby byl realitou bezproblemovy prechod mobilnich terminalu mezi GSM a UMTS siti (handover atd.). Mobilni operatori budou chranit sve investice do GSM a dodavatele mobilnich telefonu se jim chte nechte budou muset prizpusobit.
Miloš Strouhal (3997)|27.7.2004 02:18
..cituji z diskuze vedené na xda-dev:
"MDA4 is real, because announced MDA3 is not made by HTC (as MDA1 and MDA2). T-Mobile ordered this piece of hardware somewhere in China and labelled it as MDA3, but it has nothing in common with maker of MDA1 and MDA2. T-Mobile did it just because he needed a response to Motorola MPx (WindowsMobile Communicator with the keyboard and WiFi). It't just a temporary solution - the real successor of MDA2 will be the MDA4 made by HTC again."


:)) co tomuto názoru říkáte?..
tady je zdroj..
Hombre_ce4you (113)|27.7.2004 08:11
Sousedka moji tety povidala, ze jeji stryc ma babicku a ta rikala …
Pavel Koza (4761)|27.7.2004 08:16
To je dobre:) Nenapadlo me podivat se pod baterku na vyrobce, kdyz jsem ji mel v ruce... Mlcky jsem predpokladal to, co ostatni pri uvedeni nazvu MDA III:)