Zobrazení trasy *.plt v Ozi PC
Preji pekny vecer. Mel bych dotaz ohledne zobrazovani ulozeneho zaznamu trasy v OziExp PC. Pomoci SmartComGps si zaznamenvam trasu ujetou na inlajnech - z duvodu lepsi kontroly treninku. Nicmene - pokud ulouzenou trasu ve formatu *.plt nahraju do zkalibrovane mapy v OziExp v PC, zobrazi se napr z celkove delky trasy 12ti km pouhych 500m pocatku. Pokud si nahraju jednotlive pointy trasy - jsou nahrane vsechny. Ma otazka zni - jak dosahnout toho, aby se nacetl cely soubor trasy vcetne vsech udaju? Pokud si ho do mapy nactu jako jednotlive body trasy, nemohu si nechat vyjet vyskovy a rychlostni profil jezdene trati. Diky za jakoukoliv pomoc, uz nejak nevim cim by to mohlo byt... :/
Nejrychlejší a nesnadnější řešení je zaznamenávat trasu přímo v OziexploreruCE a nekomplikovat si život jiným SW, který může mít nějaké odchylky v ukládání do .plt souboru.
Muzes mi to zkusit poslat mailem?
Pokud problem stale trva, napis mi pres PM, poslu ti na sebe mail.
vop
Pokud problem stale trva, napis mi pres PM, poslu ti na sebe mail.
vop