Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s WiFi připojením

bebech (2)|28.4.2009 19:40
Ahojte. Chcem sa Vas opytat na vase skusenosti s pripajanim k netu cez wifi. Doma ani v robote sa mi nedari pripojit, co ma uz vazne zacina stvat.....vopred vdaka
Pítr6630 (55)|28.4.2009 20:04
Wi-Fi jsem dneska stacil kratce otestovat jakozto cerstvej majitel a problem nebyl. Nasel sem svoji sit, zadal heslo o ktery si to reklo a vsechno frcelo.. youtube, messenger i stranky.. vsechno ok.
bebech (2)|28.4.2009 20:09
vsetko to som spravil aj ja az na to uspesne pripojenie....no nic budem skusat dalej....
Dzamir_ce4you (13)|28.4.2009 22:19
Ja nemam s pripojenim vubec zadny problem. Navic oproti memu byvalemu Kaiserovi ma vyrezne lepsi signal. Budes mi nejspise jen nejaky problem v nastaveni Tvehu wifi
Zdenek Malinsky (9781)|29.4.2009 11:07
[quote=bebech] nedari pripojit[/quote]To je opravdu přesně popsaný problém. :sarcastic: Co třeba napsat alespoň to, zda PDA vidí wi-finu, zda je wifina viditelná a nějak "zaheslovaná", co jsi všechno dělal s PDA.....

Mohlo by se začít hledat od toho, zda se k těm wifinám připojíš jiným zařízením (předchozí PDA, PC) popř. zda se novým PDA připojíš jinde na nějakou free wifinu.

vapouk (15)|29.4.2009 16:03
Mám skrytou WEPem zaheslovanou Wifi a připojení v pohodě. Jen se to musí nakonfigurovat ručně díky tomu, že ji nemám viditelnou. Jinak mám SMC Barricade.
jardzik (2)|2.7.2009 15:03
Zdravim, no taky mam s tim problem. Mam wifi pod heslem. S notasem nebo iphonem se pripojim bez problemu. Ale s diamondem2 jsou nejake problemy. Prvni tydedn vsechno fungovalo naprosto v poradku, ale pred par dny mi to prestalo makat. Wifi je aktivni, najdu modem a kdyz dam pripojit a napisu heslo, tak se pripojuje mozna 3minutky a pak vyskoci hlaska, ze mam chybne heslo... Pritom to pred tim fungovalo a zniceho nic prestalo... nevite co to muze byt???
lelouch (331)|2.7.2009 23:15
Připojuji se ke Zdeňkovi výše: Probůh, lidé, pokud chcete pomoct, my to rádi uděláme. Ale na otázky typu "smysl života a vůbec" se vám může dostat pouze jediné odpovědi...

Wifi může přestat fungovat asi z milionu důvodů. Puštěná mikrovlnka. Rušení jiným blízkým zdrojem. Automatickou změnou kanálu, zatímco na zařízení může být napevno. Změnou klávesnice (a pak zadáváte jiné znaky než si myslíte). Změnou MAC adresy zařízení. Přepnutí na jiný druh enkrypce (a některé jsou vázané na počet znaků v heslu), čemuž vaše staré heslo nemusí vyhovovat. Ani jsem nenačutnul problémy s IP routováním, firewally, kapacitou AP, ad hoc architekturu...

Takže dokud přesně neřeknete jak vypadá konfigurace modemu/AP a co máte nastavené v zařízení, ani se snad neptejte. Tímto způsobem je to zbytečné. Pokud tomu máme věnovat čas, musíte udělat to samé především vy. Na některé věci jde odpovídat již u obecného popisu protože známe nejčastější zákysy. Ale u wifi to tak rozhodně nefunguje.
jardzik (2)|6.7.2009 10:28
Fakt nevim co s tim je, ale pred par dny jsem nainstaloval software zvany Wifi monster, je na spravu wifi a po spusteni programu jsem se pripojil ke vsem wifi bez problemu. Nevim kde je problem, ale vsem doporucuji "WIFI MONSTER"