Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přidání skladeb z karty do aplikace music

vacan (76)|28.4.2009 15:27
Zdravím. Jak na novémTouchFLO v diamondovi přidám do aplikace Music skladby, které mám na kartě? Nějak jsem to fakt nenašel :-( Díky
Dzamir_ce4you (13)|28.4.2009 22:20
Me se priradili automaticky
vacan (76)|28.4.2009 22:43
No taky koukám, že se tam nakonec objevily, ale trvalo to. Mám za to, že až po té, co jsem je nalistoval ve WMP v Diamondovi. Tak uvidim. Nezobrazuje se mi u nových desek obrázek, ale to je možná tím, že jsem to nesynchronizoval přes WMP, ale jen jsem je naházel do složek.
janox (216)|30.4.2009 06:26
Takže konečne pre všetkých, ktorí to nevedeli ako ja do minulého týždňa. Možno to niekomu bude smiešne, ale stačí mať v PC nainštalený Winamp, urobiť si v ňom playlist a dať ho do foldru k tým skladbám, ktorých sa to týka (to iba pre poriadok). Totiž playlisty vytvorené vo WMP nie vždy a všetky TF3D dokáže korektne nájsť a rozpoznať. Poradil mi to syn, že či neviem také základné veci - asi predám PC a obe PDA, kúpim N-3310 a začnem sa venovať rýbarčeniu.:D ;)
Pavel Koza (4761)|30.4.2009 14:24
Podle manuálu se automaticky hledají skladby ve složkách na zařízení \My Music (včetně všech podsložek) a \My Documents (včetně všech podsložek), paměťová karta se pak prohledává celá automaticky. Prohledávání signalizuje otáčející se kolečko v levém horním rohu a když je to velká karta a mnoho souborů, prostě to trvá (načítají se ID tagy).
janox (216)|30.4.2009 15:02
Áno Pavel - súhlasím s Tebou, ale z nejakého dôvodu nedokáže TF3D nájsť korektne všetky WMP playlisty. Z tohoto dôvodu som všetky "prerobil" vo Winampe a tie vidí TF3D vždy, okamžite a na 100% všetky. :yes: