Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

POI - SK - Tatrabanka

Slamka_ce4you (79)|28.4.2009 08:03
Rád by som sa podelil o moju prácu - databázu pobočiek a bankomatov Tatrabanky na Slovensku.
Myslím že ani jedna databáza polôh pobočiek banky nie je tak podrobná a dúfam že aj presná ako táto moja. Databáza obsahuje aj otváracie hodiny jednotlivých pobočiek, telefónne číslo je na každú pobočku definované spoločne - TatraDialog, každá pobočka má náhodné číslo na Dialog (na Dialog ich je viac).

Zatiaľ je tu zoznam pobočiek vo všetkých mestách podľa abecedy do písmena "P" plus pár náhodných pobočiek - Trnava, Poprad, Šamorín.. Pobočky chcem dotiahnuť behom tohto týždňa do kompletného zoznamu.

Zoznam bankomatov je pre BA dúfam kompletný, v obchodných centrách je zanedbaný viacnásobný počet bankomatov, je označený len ako jeden bod POI. Databáza obsahuje aj zoznam bankomatov pre Trnavu, Liptovský Mikuláš a Piešťany. Postupne sa bude rozširovať podľa mojich potrieb - mesto ako Humenné mi ku šťastiu nechýba, ale ak sa nájde niekto kto by na tom rád spolupracoval, prečo nie?? ;) Rád doplním..

Ak niekto nájdete nejaké chybičky v polohách, dajte vedieť, upravím, posuniem...

[h]29.4.2009 11:00[/h]
Aktuálna verzia obsahuje kompletný zoznam pobočiek Tatrabanky s ich otváracími hodinami pre všetky mestá SR. Bankomat na Uzbeckej posunutý.. Čo sa týka dvojitého bodu POI, je to preto že tam je aj pobočka. V navigácii málokedy používam pobočky, tie si nedávam zobrazovať, len keď ich potrebujem. A bankomat je na každej pobočke, preto je to druhý bod POI.

[h]1.6.2009 9:15[/h]
Pridaná nová pobočka v budovách na Galvaniho oproti Avionu aj s bankomatom. Upravené otváracie hodiny pobočky OC Danubia v Petržalke. Upravených zopár pozícií bankomatov - detaily..
demo_ce4you (54)|28.4.2009 17:39
caf sa.

super napad tieto bankomaty!len tak dalej! :yes:

len ti chcem este nahlasit nejake nezrovnalosti:
1 bankomat Bratislava KAZANSKA je dva krat...
2 bankomat Bratislava BILLA UZBECKA je inde...

Slamka_ce4you (79)|28.4.2009 18:32
Tak rád vidím že som to nerobil úplne zbytočne. :)
Čo sa týka bankomatu Kazanská, je to preto že tam je aj pobočka, tak sa Ti kryjú POI. Či je tam 2x? Kuknem na to a v ďalšej verzii by to bolo už opravené. Vďaka za upresnenie polohy bankomatu, opravím to v najnovšej verzii!! ;))
Slamka_ce4you (79)|1.6.2009 09:23
Vydaná nová verzia. :)
Slamka_ce4you (79)|5.6.2009 16:22
Končím, gratulujem zúčastneným..
Nemienim bojovať za niečo o čo som sa chcel podeliť.. Ale OK, Vaše pravidlá. Radšej podržať niekoho kto má v databáze 43 bankomatov po celom Slovensku kade-tade a nevenuje sa tomu skoro rok, ako niekoho kto má kompletné mestá, akurát nevie ako to zdielať.
Stačilo mi, ďakujem za "spoluprácu".