Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Silné zahřívání zařízení

vapouk (15)|27.4.2009 14:31
Tak nevím. Nezdá se Vám, že se přístroj (konkrétně baterka a zadní strana) v provozu docela solidně zahřívají. Je to normální? Můj předchozí Touch tímto rozhodně netrpěl, ale to asi bylo tím několikanásobně slabším HW (Omap vs Qualcomm). Trošku se bojím aby to nemělo neblahé důsledky na tu baterku.
Pavel Koza (4761)|27.4.2009 14:37
Zalezi na tom, co presne se na zarizeni deje. Hodne topi WiFi, navigace (kdyz na zarizeni jeste pere slunicko, to je pak sila:) a samozrejme nabijeni. Timhle zpusobem topi vetsina zarizeni s takto rychlym procesorem, bral bych to jako vlastnost (OMAP netopil, ale taky se moc nepredrel). Minimalne pri nabijeni ma zarizeni tepelnou pojistku, takze se neprehreje, jestli ji ma i behem pouzivani nevim, ale jeste se mi nestalo, ze bych behem pouzivani zarizeni "uvaril", nebo ze by se objevila nejaka chyba. Samozrejme kdyz pojede na plny pecky a date si ho do kapsy nevypnuty, tak se muze stat lecos, ale pri normalnim chlazeni okolim bych se toho nebal.
Bohumil Stejskal (414)|27.4.2009 14:39
jo, když zapnu TomTom, tak zezadu zařízení pěkně hřeje a baterku to rychle vysává :cool: A řekl bych, že to tak hřeje baterka kvůli odběru, nechce se mi věřit tomu, že by to třeba procesor tak zahříval přes baterku.
lelouch (331)|27.4.2009 15:10
Pánové, zapoměli jste na Bluetooth. Hřeje míň než WiFi, ale hřeje (měřeno citlivými místy po kapsách ;) ). Proto doma sdílím net přes BT a ne wifinu... Otázkou pak je, zda a kam se ty obvody přesunuli proti původnímu Diamondu a co je na tom místě izoluje od povrchu.