Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PIN Unlock pri starte

Stegho (58)|24.4.2009 08:37
Pri starte HDcka "nedostanem sancu" zadat PIN a odomknut tak SIMku - hned mi tam naskacu dalsie aplikacie (resp. niekedy dostanem sancu napisat 2 znaky z PIN, kym mi to skonci na Home/TF3D/Whatever).

Ako ste to riesili? Doporucenie vypnut PIN prosim neposielajte :D
Zdenek Malinsky (9781)|24.4.2009 12:37
Proč ne? Osobně si myslím, že je bezpečnější mít zaheslované PDA, než SIM kartu.
Ale nejbezpečnější je vůbec nevycházet z domu. ;)
Stegho (58)|24.4.2009 18:59
:) dik za radu. V tom pripade ani nepotrebujem HD, mam tam plny velky pocitac a stary telefon s vytacacim kotucikom, co viac si moze clovek priat? :D
misa.fisa_ce4you (3)|24.4.2009 19:21
A mas nastavene dobre aby jsi po startu musel zadat pin? Ja mam nastaveno ze musim zadat kod do htc a pak to hned jde na zadani pinu tel a tam to ceka dokud to neprovedu. Zkousel jsem i vice druhu ROM a vzdy to same v pohode.
Bobanovicz (511)|24.4.2009 19:52
Pokud se nastartuje TF3D a nepožaduje PIN tak zmáčkni zelený telefon a naběhne ti zadávání PINu. Toto je obecně chyba nového TF3D2, pokud ho používáš.
Stegho (58)|25.4.2009 07:03
Presne tak to je, trosku som musel elaborovat, kym som na to prisiel, ze sa musim "vratit" cez telefon, aby som ten PIN mohol zadat. Nesikovne na tom je, ze clovek obcas zabudne, ze je po restarte a potom na konci dna zisti, ze bol vdaka tomu nepripojeny do siete :)

TF3D sice pouzivam ten novy, no mal som to aj s inymi "uvarenymi" ROMkami, vyzera to tak, ze tie ostatne programy cakajuce vo fronte sa nevedia dockat kedy nabehnu a tak sa predbiehaju. Ako za starych komunistickych cias :)
Inproplus (5)|25.4.2009 12:46
TF3D nepoužívám - mám vypnuté a dělá to od začátku na ofiko cs rom. Bude to spíš chyba HD a win.
stavros_ce4you (52)|27.4.2009 09:08
Já používám Sbp Mobil Shell a ten problém jsem vyřešil na WC :) Když vše naběhne, najedu do nastavení, nastavení telefonu a hned na mě vyskoší, abych zadal PIN simkarty.