Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Celkovo zaloha zariadenia

voda2 (112)|23.4.2009 11:03
Mam otazku ohladne celkovej zalohy zariadenia. Chcem vyskusat nejaku inaksiu ROM (napr. EnergyRom) avsak chcel by som si zazalohovat kompletne zariadenie (rom+nainstalovane aplikacie+nastavenia atd) tak ako mam teraz a v pripade ze nebudem spokojny by som jednoduchym sposobom sa vratil naspat. Napr. ze by som si vytvoril vlastnu rom ktora by bola presnym obsahom aktualne nainstalovaneho zariadenia ?
Viem ze existuju aplikacie na zalohu zariadenia ako napr. spb backup. Taktiez je mozne podla postupu v jednom z vlakne ako si vytvorit zalohu vlasnej ROM. Mna by len zaujimalo zi neexistuje sposob ako tieto 2 cinnosti urobit v jendom kroku vytvorenim vlastnej ROM aj z vlastnymi udajmi (kontakty, kalendar...)
MaxxMaxx (85)|25.4.2009 16:28
Ahoj viem co myslis. Ked si prepalis novu rom tak nieje dobre obnovovat vsetky zalohovane data. Staci obnovit PIM a My dokuments spravy ... len nie system.
Ale ked sa budes chciet vratit na staru rom na ktorej si spravil komplet zalohu tak to sa da.
Pouzivam Sprite backup 6.5
Tam sa da vsetko nastavit
a je spolahlivy
voda2 (112)|26.4.2009 12:45
Dakujem za odpoved, este ma zaujima resp. neviem to najst ci uz na sprite backup alebo spb backup ci je mozne pri automatickom backupe nastavit viacej roznych backupov. Napr. o 1:00 sa mi spusti full backup a o 1:30 backup len Kontaktov napr. resp. ci je mozne mat v ramci sprite backup ci spb backup nastavenych resp. pridanych viacej automatickych backupov. Dakujem