Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC S740 - nesynchronizuje hlavní složku Email, pouze podsložky s Exchange

khostri_ce4you (4)|22.4.2009 18:21
Zdravím
Mám nově zařízení viz předmět. Nastavil jsem synchronizaci s firemním Exchange serverem, nainstaloval potřebný certifikát. Zařízení se bez problémů připojí, lze nastavovat synchronizaci u jednotlivých podsložek v rámci Doručené pošty, ale nijak nemohu dosáhnout synchronizace Hlavní složky - tzn. Doručené pošty.
Odebral jsem již partnerství a znovu jej vytvořil a stále stejné.
V telefonu po najetí na Doručená nelze zvolit Synchronizace. V aplikaci na PC sice zložku zaškrtnu, ale nemá to žádný efekt. Přitom podložky se synchronizují zcela bez problémů - tím pádempřipojení i autentizace projde bez problémů.

Nemáte někdo prosím nějaký tip, kde co nastavit či kde hledat? Nikdo z okolí poradit neumí.
Díky moc.
Zdenek Malinsky (9781)|22.4.2009 21:21
No, defaultně by se měla synchronizovat především hlavní složka, tedy Inbox neboli Doručená pošta, ostatní podsložky se musí zapínat. Nejsem se ani vědom, že by šlo vypnout sync Inboxu tak, aby se syncovaly jen některé podsložky. Podle mě je hlavní složka zapnutá a nejde vypnout. Jedině snad tak, že se e-maily nebudou vůbec syncovat.

Zkontroluj ve smartu (ne v PC):

Zprávy - E-mail Outlook -nabídka - Složky - nabídka - správa složek a po najetí na jednotlivou podsložku zapínáš/vypínáš syncování jednotlivé podsložky


khostri_ce4you (4)|22.4.2009 21:49
Díky za odpověď
Právě že hlavní složka se tváří jako zapnutá, ale nic se do ní nenačte. Ačkoliv na serveru je množství zpráv.
Stejně tak pokud pošlu email přímo z s740, doručí se do hlavní složky na server, ale do zařízení nepropadne. V zařízení je stále hlavní složka prázdná.
lelouch (331)|23.4.2009 02:03
V tomhle směru bych trochu podezíral Růženu, protože při synchronizaci s Outlookem někdy pro změnu nechce vidět podsložky. Obvykle pomůže jednoduše vypnout celou synchronizaci a zase ji zapnout (odškrtnout inbox, sesynchronizovat a znovu zapnout, sesynchronizovat). Opravdu to udělat takhle jednoduše, profily to neřeší.
khostri_ce4you (4)|4.5.2009 20:24
Zkoušel jsem všechno možné, odebíral a přidával partnerství, zrušil synchronizaci a zas jí znovu nastavil, zkoušel jsem to jak vzduchem, tak prostřednictvím PC.
Bohužel bez výsledku. Stav je stále stejný - všechy sloky se zesynchornizují bez problémů, hlavní vůbec.
Jsem už opravdu v koncích. A vzhledem k limitu schríánky na serveru nemůžu ani problém obejít pomocí kopie zpráv do jiné složky.
Zdenek Malinsky (9781)|4.5.2009 21:33
A správce sítě nebo někdo z IT ve firmě neporadí?

Zkus zazálohovat celé zařízení, udělej HR a zkus s prázdným PDA a možná i bez toho certifikátu. Třeba to půjde i bez něj. :?
khostri_ce4you (4)|5.5.2009 23:15
Nikdo neví proč.
Teď jsem zkusil hard reset. Po resetu jsem nastavil pouze poštu. Bez certifikátu se to nepřihlísí. Nainstaloval jsem certifikát (ani to nemám přepnuté do češtiny) a problém zůstává. Opět jede všechno ostatní, nejede hlavní složka ...
lelouch (331)|6.5.2009 09:19
Dle mého tam bude nějaká podivnost v nastavení hlavní složky na serveru - pak by ale podsložky měly dědit její nastavení... Jenomže možností a verzí Exchange je tolik a v nich je tolik nastavení, které to mohou způsobit, že to chce asi opravdu prodiskutovat s ajťáky. Jenom pro ilustraci, co všechno umí třebas Exchange 2007 SP1 řídit u WM zažízení...

Takže teoreticky, pokud admin upgradnul server, něco podobného aplikoval na Inbox, předtím vytvořené subfoldry nemuselo postihnout. Každopádně, na Rose nikdo žádné extra trable s Exchange nehlásí ani na xda-developers. Takže spíše bych opravdu hledal problém na serveru než v zařízení.
Zdenek Malinsky (9781)|6.5.2009 09:29
Take bych vinil spis admina a jeho nasteveni na serveru nez Ruzenu. Muzes to vyzkouset s jinym PDA/smartem nebo treba notebookem ci PC???
lelouch (331)|6.5.2009 09:52
Vzhledem k tomu, že všichni víme, jaká bude první reakce ajťáku ("A zkusili jste to vypnout a zapnout?"), teoreticky by se mohlo povést zjistit příčinu přes tuto službu přímo od Microsoftu a tím dát najevo, že tak lehké to s námi mít nebudou...