Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vtlacanie mailov

nwagner (88)|22.4.2009 09:26
Ahojte,
ma niekto skusenosti s okamzitym dorucovanim mailu akonahle pride do schranky ? Samozrejme mam nastaveny a funkcny imap4 ... Ide mi o to aby som nemusel nastavovat casove rozmedzia send/receive ...
Vdaka
stavros_ce4you (52)|22.4.2009 09:36
Ahoj, já poúžival do nedávna klasicky pop3/smtp a interval po 5ti min send/receive. A to mi porad vybijelo baterii. Tak jsem presel na exchange. Je to skvele. Pokud dojde mail na exchange, ten vyvola synchronizaci s HD a prijde ci odejde z HD okamzite. A baterie mi vydrzi skoro 2 dny a to ho hojne vyuzivam.
nwagner (88)|22.4.2009 10:36
no ja yial na exhamge propojenie na danom maily nemam ....
stavros_ce4you (52)|22.4.2009 13:22
Podle mě teda žádný jiný způsob není než buď nastavit manuálně send/receive a nebo pořád připojený. Připomínám, že v HTC je nešťastná chyba v tom, že pokud jdeš na internet nebo zkontroluješ poštu, HTC se už od internetu neodpojí. Poznáš to tak, že klepneš do statusového řádku a dáš na E nebo G, popř H,3G nebo co tam máš a uvidíš třeba připojení O2 Internet řádově i v hodinách, dokud nevypneš tel. Mně nepomohlo ani zakázání dat v settings, vždycky se připojil. Takže doporučuju pak buď úpravu v registrech, nebo manuálně odpojovat a kontrolovat a nebo stáhnout nějakej soft na hlídání dat. Někde jsem to tu na fóru viděl, jmenoval se myslím NO DATA ..... Jinak si myslím, že okamžité doručení mailu není možné pokud nechceš být pořád online.
HTC se dá v registrech nastavit tak,aby po určité době kdy bude přenos dat 0 se HTC odpojilo. Defaultně se bohužel neodpojí.
mahoni_ce4you (34)|22.4.2009 16:44
HD Tweak má v nastavení odpojení datového připojení při přenosu dat 0 od 15 vteřin až po 10 min.