Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zastavuji se hodiny

vichr_ce4you (47)|22.4.2009 00:12
Mam hodne protivny problem s Xperii: Zastavuji se ji hodiny. Kdyz ji po urcite dobe neaktivity zapnu displej, hodiny jsou hodne pozadu a srovnaji se, az kdyz na ne tuknu (dela to v ruznych panelech).
Je to dost frustrujici, navic se mi casto automaticky nestahuji maily nebo se stahuji pozde, mam pocit, ze by to s tim mohlo souviset.

Tady je na toto tema diskuse, ale bez rozumneho zaveru (upgrade firmware pry nepomuze).
http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-486630.html

Stalo se vam to nekomu a vite co s tim?
Je to dost drsne :)

UPDATE: Hodiny se "zastavuji", i kdyz je telefon pripojeny k nabijecce a displej se nevypne ...

UPDATE 2: A jeste jedna vec ... nevim, jestli to s tim souvisi, ale chovani je podobne ... nekdy, kdyz prijde smska, jeji symbol se zobrazi jen uplne nahore tou malou ikonkou, panel si ji "nevsimne" (a opet to delaji ruzne panely, takze to nebude chyba jednoho z nich)


vichr_ce4you (47)|25.4.2009 00:01
Je to tu nejake mrtve :-/ Odpovim si castecne sam :)

Zrejme bude problem v celem tom systemu panelu ... ze by jednotlive panely byly odstineny od OS nejakym API?
Vsechny totiz zlobi podobne (i SPB Mobile Shell panel) ... ale ...
zkusil jsem ted novy SPB Mobile Shell 3.0 (standalone, nikoli panel) a ten funguje dobre. Navic je uplne super, doporucuju k vyzkouseni.

Takze ... pripada mi, ze xperiacke panely jsou dobra myslenka, ale smutna realizace. I kdyby to nebylo tak buggy, muselo by to prepinani mezi nimi byt asi tak 20x rychlejsi, aby se to dalo pouzivat ....
Kloník (13)|8.6.2009 06:13
Ahoj! Nevšimnul jsem si, jestli mám problémy s časem, ale to asi kvůli tomu že Panely nepoužívám (mám FW R3AA007). Jsou na můj vkus příliš pomalý a mám radši namapování HW tlačítek.

Ohledně času ale můžu vřele doporučit freeware na synchronizaci hodin http://www.s-k-tools.com/index.html?tsync/m_tsync.html
Mohlo by to pomoci nařídit hodiny, když půjdou špatně a není tak třeba seřizovat čas podle dalších hodin.
Nesli (409)|8.6.2009 14:38
Obecně se na WM zařízeních aktualizuje čas na pluginech až po aktivaci přístroje (zapnutí obrazovky), to je to, že když spustíte stoj vidíte, tak se hodiny posunou třeba o 2h či tak, nejedná se ale o žádný problém, systémový čas stoje je stále aktuální, jen prostě ve standby režimu nic nepočítá a šetří baterii..

Není možné že je to ono?:)
htcjirka (1875)|8.6.2009 20:25
[quote]Hodiny se "zastavuji", i kdyz je telefon pripojeny k nabijecce a displej se nevypne ...[/quote]

Nesli kdyby jsi cetl videl by jsi ze to ono neni ;)
Nesli (409)|9.6.2009 00:56
I to se mi sem tam stávalo , že aktualizace byla podmíněna jistou "interakcí", principielně by to bylo to samé..Ale to snad byl případ pár ROMek...
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2009 15:22
Já bych tipoval za původce problému některý z panelů či jejich vzájemná "nesnášenlivost". Zkus to chvíli provozovat úplně bez těch panelů a pak postupně přidávej a sleduj.