Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Internet přes AS

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Jak mám donutit HáDéčko, aby se při připojení přes AS připojovalo na internet právě přes AS. Pořád mi tam nabíhá EDGE a nevím jak jej zakázat. Díky za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Třeba vypnout GSM část nebo použít MoDaCo NoData!.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Ja som nikde nic nenastavoval a pri pripojeni na active s. sa mi automaticky napoji na pc internet.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Právě, že jsem to tak měl u dřívějších PDA taky, teď tam ale pořád lezou datové přenosy. Vypnout telefonní část je poněkud nepraktické řešení.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak zkus ten cabík, když nechceš vypínat GSM modul.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

Pánové, tohle nemá co dělat se zařízením - jde o funkci sprostředkovanou ActiveSyncem.

Takže na desktopu otevřít AS (WMDC), Nastavení připojení (Connection Settings), odškrtnout pryč položku Povolit datová připojení na zařízení když je připojené k počítači (Allow wireless connection on device when connectetd to the desktop), zapnout AS na telefonu, dát Connect a je to - data se vypnou sama a ip requesty na internet se začnou routovat přes počítač. Nemusím snad připomínat, že tam musí být povoleno i spojení danou metodou (USB, resp. BT)...

Ergo - stěhuji vlákno tam, kam patří. Takhle se totiž chovají všechna zařízení od WM 5.0 výš.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Já v AS v nastavení připojení položku zakázat datová připojení nemám. Mám tam jen povolení bezdrátových sítí. S předchozími zařízeními jsem s tím problém neměl, proto jsem to dal do vlákna Touch HD.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

To je ta správná položka. Mám anglický systém, proto tam vždycky pro jistotu dávám i anglický originál... Teď jsem se koukal v českých Vistách a tam se ve WMDC opravdu mluví o datových připojeních, nicméně v té angličtině je v ActiveSyncu "wireless". Proto se držím angličtiny - ty české verze jsou příšerně nekonzistentní a pro mě proto nepoužitelné.

Opakuji, se zařízením to nemá co dělat. Má to co dělat jen a pouze s tím zaškrávátkem v AS. Mít to zaškrtlé, stejně bude reagovat cokoli s WM 5.0+.

Podobná témata

1. Internet přes ActiveSync
    Od Filip Veškrna_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-08-2007, 20:43
  2. Jak Z PDA na internet přes USB kabel?
    Od Jonage v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-07-2006, 23:24
  3. internet přes pda
    Od -Ptr->HX4700 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-08-2005, 15:45
  4. Internet přes BT
    Od libor_m v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-05-2005, 13:14
  5. Internet přes BT z PC