Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Otevření route v OZI PC

vali78 (34)|20.4.2009 16:46
Pokud v Ozim na PC (verze 3.96.2a) vytvorim route a ulozim, tak v OziCE ji na mape vidim, ale kdyz ji nactu zpet do OziPC tak uz ne. Vidim ji sice v route editoru, ale nedokazu ji zobrazit na mape, tlacitko "Show routes on map" mam zapnuty. Asi to bude jen nejaka blbost v nastaveni, ale me se ji nepodarilo najit. Co jsem prehlid?
vop_ce4you (24)|8.5.2009 00:06
to vypada na nejakou zvlastni nekompatibilitu
zkus porovnat ten soubor pred importem do OziCE a po exporti z OziCE, nekde tam bude nejaka zmena
vali78 (34)|11.5.2009 15:17
Tady nejde o konverzi PCCE. Stačí i když vytvořim v PC cestu, uložim, zavřu OZIho, znovu otevřu, načtu cestu a už ji neuvidim (resp. uvidim ji v route editoru, ale ne na mape). Pokud tu samou cestu načtu do OZI CE tak ji normálně vidim.
vop_ce4you (24)|11.5.2009 18:04
Jo, uz ti rozumim... mam stejnou zkusenost... resil jsem to myslim pred mesicem taky celou noc...

Podle me jde o to, ze pokud vytvoris Cestu (routu) na zaklade nejakych existujicih Bodu (wpt), Cestu ulozis a pak ty Body smazes, tak uz je to cele ztracene. Body se (kupodivu) nedaji z Cesty standardnimi Ozi prostredky nijak obnovit (neprisel jsem na to jak) a tudiz se pak neda ani ta Cesta znovu vykreslit. Je to pravdepodobne chyba Oziho, protoze to samozrejme nedava smysl.

Jestli ma nekdo nejakou zkusenost v tomto smeru, prosim prihodte ji sem. Pokud jde skutecne o chybu (a ne o moje globalni nepochopeni), predam ji autorovi...

diky

vop
vali78 (34)|12.5.2009 14:20
jj, je to tak. Naštěstí mě to tak netrápí, protože tu cestu chci používat v OziCE a ten ji načte bez problémů.