Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Otevření route v OZI PC

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Pokud v Ozim na PC (verze 3.96.2a) vytvorim route a ulozim, tak v OziCE ji na mape vidim, ale kdyz ji nactu zpet do OziPC tak uz ne. Vidim ji sice v route editoru, ale nedokazu ji zobrazit na mape, tlacitko "Show routes on map" mam zapnuty. Asi to bude jen nejaka blbost v nastaveni, ale me se ji nepodarilo najit. Co jsem prehlid?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

to vypada na nejakou zvlastni nekompatibilitu
    zkus porovnat ten soubor pred importem do OziCE a po exporti z OziCE, nekde tam bude nejaka zmena

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tady nejde o konverzi PCCE. Stačí i když vytvořim v PC cestu, uložim, zavřu OZIho, znovu otevřu, načtu cestu a už ji neuvidim (resp. uvidim ji v route editoru, ale ne na mape). Pokud tu samou cestu načtu do OZI CE tak ji normálně vidim.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Jo, uz ti rozumim... mam stejnou zkusenost... resil jsem to myslim pred mesicem taky celou noc...

Podle me jde o to, ze pokud vytvoris Cestu (routu) na zaklade nejakych existujicih Bodu (wpt), Cestu ulozis a pak ty Body smazes, tak uz je to cele ztracene. Body se (kupodivu) nedaji z Cesty standardnimi Ozi prostredky nijak obnovit (neprisel jsem na to jak) a tudiz se pak neda ani ta Cesta znovu vykreslit. Je to pravdepodobne chyba Oziho, protoze to samozrejme nedava smysl.

Jestli ma nekdo nejakou zkusenost v tomto smeru, prosim prihodte ji sem. Pokud jde skutecne o chybu (a ne o moje globalni nepochopeni), predam ji autorovi...

diky

vop

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

jj, je to tak. Naštěstí mě to tak netrápí, protože tu cestu chci používat v OziCE a ten ji načte bez problémů.

Podobná témata

1. Route- přeskakování bodů
    Od Esprit_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-03-2008, 21:19
  2. Route 66
    Od zidrad v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-07-2006, 14:41
  3. Route Tracker & Day/Night for TomTom
    Od neooo v sekci TomTom