Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Palm 500 nebo 750???

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ahoj všem,

už více jak rok pouzivam Palm 750. Posledni dobou mi docela vadi velikost a ctveraty displej. Premýslim proto o tom, ze si koupim Palm 500. Za posledni dobu sla cena tak dolu, ze se to uz i vyplati. JEn nevim, jestli bych si zvykl na nedotykovy displej. Muze mi nekdo priblizit obladani? zajimalo by me, jestli lze treba pouzit specialni program pro hromadne vypinani aplikaci, ktery je v pravem hornim rohu? Existuji aplikace, ktere nejdou ovladat?

Predem diky za odpoved.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To je na dlouhou debatu - zda zařízení s nebo bez dotykového displeje. Mám sice 2 smarty, ale rád si šáhnu , takže mi smartfoun tolik nevyhovuje. Kolega lelouch má raději smarty, takže je to opravdu "dle vkusu každého soudruha".

Task manažery existují zamozřejmě i pro smartphone zařízení.

750 mám skoro 2 roky a kromě absence Wi-Fi je malý displej to hlavní, co mi vadí. nevím, zda trošku větší u 500 ti nějak výrazně pomůže. Asi by bylo lepší si někde "ošahat" a vyzkoušet. Já osobně bych asi neměnil. Nejlevnější PDA je to, co už máš doma.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Barevny kalendar ala Intumical nebo palm kalendar
    Od tomas.lizner v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-06-2008, 22:03
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2008, 10:09
  3. Jak pripojit kabelovou GPS k IPAQ nebo Palm TREO - poradte
    Od Pavliii v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 22:37
  4. Předmět: palm t/x nebo hp ipaq hx 2490
    Od patent v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 21:13
  5. PPC nebo Palm OS???
    Od Ruka_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 09-09-2003, 13:36