Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Jízdní kolo - držák na HáDéčko

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Potřeboval bych nějaký držák na HáDéčko pro jízdní kolo, abych mohl HáDéčko používat jako cyklonavigaci, popř. jako cyklocomputer, stopky, ... Víte o něčem takovém?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Sice neviem o nicom konkretnom, no pri spotrebe baterky pri zapnutej navigacii a dalsich aplikaciach (predpokladam, ze si k tomu budes pustat aj hudbu ) mas pravdepodobne v plane len velmi kratke vylety.

Resp. potom hladaj drziak s pripojenim na dynamo

Navigacia je fakt super v nom, no nie velmi vhodna bez dobreho pristupu k elektrickemu prudu. A radsej mat moznost emergency call ako pohodlnost navigacie...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

No nevim, mě HáDéčko vydrží v kuse navigovat asi 4 hodiny s Garminem, to se mi zdá docela dost, vzhledem k tomu, že při tom stále svítí tak velký displej. To nepovažuji za krátkou jízdu a kdybych to považoval za krátkou jízdu, tak si koupím ještě náhradní baterii.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

ja pouzivam tohle s timhle ( bez toho husiho krku, jen ten drzak telefonu) a docela v pohode. Drzak drzi, telefon se nevikla, nema tendence vypadnout, predpokladem je odpruzena vidla, s pevnou bych to moc dobre nevidel ;-). Navigaci na kole pouzivam kdyz neco hledam po Praze ci jinde, nebo kdyz se jen tak bez cile toulam prirodou a uz chci nekam do civilizace, tak naklapnu na riditka, trefim a zase sundam.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já tedy nevím jak a kde jezdíš, ale PDA na kole, navíc velikosti Touch HD, rovná se jeho smrt. A nemusí to být jen pád v terénu, ale i prach, pot, déšť jej postupně spolehlivě zlikviduje. Nemluvě o tom, že to nefunguje jako cyklopočítač.

Pokud navigaci na kolo, tak Garmin EDGE 705:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Na jízdním kole se dá jezdit i po silnici, nejenom v terénu. Když člověk dostane při jízdě žízeň, tak je třeba taková funkce jako vyhledání nejbližších hospod a navigace do takto vybrané hospody docela vhod.
    HDčko určitě může nahradit i cyklopočítač, např. s touto aplikací. Mě ale stačej i GPS stopky.
    Kdybych měl mít strach z deště, potu a prachu, tak bych se nemohl odvážit ani vytáhnout HDčko z kapsy a přiložit k uchu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Já používám již druhou sezónu sestavu viz odkazy dole. Vloni pro Diamonda a letos pro HDčko. Silikonové pouzdro mám ještě pro jistotu přivázané k řídítkům.
    Otázku dostatku elektřiny jsem vyřešil tak, že vzadu na nosič jsem dal krabičku s 12Ah olověnou baterií (váha asi 1,5 kg), k ní přidal 5 V stabilizátor a můžu klidně jezdit 2-3 dny s trvale zapnutým HDčkem se SW Oziexplorer s turistickými mapami vlastní výroby, takže ze všech výletů mám i záznam trasy. Jezdím po silnicích třetí a nižší kategorie nebo po lesních cestách a nepadám. )
    Takové ty extrémě opatrnické názory, že se zařízení zničí, vůbec neberu v úvahu. A jednoúčelové zařízení od Garmina jsem viděl v akci a nechtěl bych to ani zadarmo. Teprve s HDčkem je navigace navigací.:yes:

držák na řídítka
    držák HDčka
    silikonové pouzdro

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Dají se v tom silikonovém pouzdře dobře ovládat všechna postranní tlačítka?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

boční tlačítka se dají ovládat snadno. V místě tlačítek je v silikonu prolis.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Abych ukázal, že to jde dobře i s HD, posílám fotky z mojí mašiny. Vodotěsné, odzkoušené, kvalitní. Zadní úchyt jsem si dělal, byl tam takovej plasťák Ovládání perfektní i v kožené rukavici ( TomTom7 ). Jinak mám k němu ještě malou externí baterii, celkem to vydrží cca. 5-6 hodin v kuse s plným podsvícením. Teď chci namapovat tlačítko na vypínání display, když vím kde jsem a nepotřebuji to vidět, tím hodně ušetřím. Uvnitř toho pouzdra je taková pěna, která tlumí vibrace, přední plocha je měkká vodotěsná folie, takže nikde to nesedí "natvrdo".

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

no a teraz rychlo stranku odkual mas to puzdro .. este orazak je to aj odtlmene proti narazom ? pretoze maj dvojvalec do vcka ma slusne otrasy ..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Mám ETV 1000 Caponord, dvouvál do V Je to Brodit, vodotěsné pouzdro.

Brodit držák

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

tak to potom vedies o 200 ccm ;o))) .. OKi a neporadis aj nejaky cenovo chodny shop ? Inak ako je to s odparovani nakondenzovanej vody ? mal som jedno vodotesne puzdro a po case sa "zaparilo" co nerobi dobre elektornickym obvodom..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Jel jsem s ním nejdéle 3 dny v kuse a v pohodě. Ale bylo pěkně. Teď jedeme za 14 dní do Chorvatska, tak dám zprávu

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

super .. len to spominane hrkanie zaostovania mi vadi ...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jak dlouho se vám nabíjí HáDéčko?
    Od dvzd v sekci Touch HD
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 09-11-2009, 20:19
  2. držák na kolo
    Od ondris_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 14:16
  3. pouzdro na kolo
    Od r.o.m.i v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 09:41
  4. Držák na kolo na MDA2
    Od Chuck v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-05-2004, 23:13