Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Jízdní kolo - držák na HáDéčko

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

A ty to na motorce slyšíš????
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

no planujem prilbu s BT ...Doteraz som na moto telefon nepouzival a GPS vnimal len ocami ..

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Děkuji moc za nápad s tím Broditem vodotěsným. To je fakt mazec !! Od sunny softu si teď objednávám bluetooth klávesnici pro TOUCH HD a tohle bude asi další kousek Zatím mám teda HD v reklamačním řízení Tak ještě asi chvilku počkám Jinak pěkná fotka a pěkná motorka. Dvouválce do V jsou nejlepší !!! Já mám Hondu VT 1100 C3 Aero. Cruiser s dvouválem do V Ale to HD na retro motorce bude trochu pěst na oko. Ale právě, že chci jet v létě na projížďku a tohle je fakt super idea. Takže ještě 1 díky moc !! Plánuju cestu z Čr, přes Alpy, Francie ( Monaco,St Tropez, Nice, Cannes atd.) a uvidím kam ještě.

Jinak co se týče bluetooth přilby, znám jen situaci z GoldWinga od Hondy, tam používají myslím intercom na mluvení s polucestujícím. A nebylo to ono )) Někdy je lepší slyšet jen zvuk motoru ))))))))))

Piece...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Já vždy mrknu jen na display, když jedu tak se soustřediím na jízdu a nevím co bych si s kým povídal Pro mě je to hlavně na průjezd městy nebo když jezdíme vyloženě po nějakých kotárech, tam člověk zabloudí raz dva. Naposledy jsme loni docela zabloudili v Maďarsku : Jinak pořád řeším ten problém se zapnutím a vypnutím display. Když ho vypnu, tak mi přestanou fungovat tlačítka a už nejde zapnout, jen vypínačem, na který nemohu. Potřeboval bych "aplikaci" ZHASNI display, ostatní nech jak je ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Já zkoušel iGO vypnout podsvícení a i v autě jsem téměř nic neviděl. A máš pravdu, když ho zapneš, tel přestane komunikovat s GPS. Já jsem byl v min roce s přítelkyní taky v Maďarsku a ty jejich značky objížděk a kolikrát i cedule byly brutální Tam by se právě hodila. A já bych chtěl tenhle rok projet Francii mimo dálnici, na nádrž mapu dát nemůžu, tak jsem si řikal, že tohle by byla opravdu bomba. Snad si HTC nezničím :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od nwagner
    no planujem prilbu s BT ...Doteraz som na moto telefon nepouzival a GPS vnimal len ocami ..
    Měl jsem na mysli, jestli slyšíš to hrkání zaostřování, které ti tak na motorce vadí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

no to jasne ze nepocujem - to hrkanie .. ;o) .. len ci tie vybracie nedokncia dielo skazy

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jak dlouho se vám nabíjí HáDéčko?
    Od dvzd v sekci Touch HD
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 09-11-2009, 19:19
  2. držák na kolo
    Od ondris_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 13:16
  3. pouzdro na kolo
    Od r.o.m.i v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 08:41
  4. Držák na kolo na MDA2
    Od Chuck v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-05-2004, 22:13