Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Ztratil se mi slider - posuvník pro příjem hovoru

mmj mmj je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj všem.
    Nahrál jsem novou romku 1.56.401.0 a nainstaloval aplikace, mezi jinými i PocketShield pro zamykání founu. Jenomže se mi v PocketShieldu neukazovalo jméno volajícího, ale jenom číslo, tak jsem ho odinstaloval. Od té doby se mi při příchozím hovoru nezobrazuje ten klasický posuvník pro příjem hovoru, ale jenom vyskočí dole takový ten "popup" kde je sice jméno a ostatní údaje, ale jinak prostě nic moc.
    Zná někdo nějaký fígl jak vrátit zpět klasický posivník - slider - pro příjem hovoru? Či nějaká jiná rada co by se dalo zkusit?
    Díky Martin
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

HR nebo preinstalace originalniho HTC Dialeru,ktery prikladam.
    A aby nedochazelo k takovymto konfliktum,delame si pravidelne zalohy aby se bylo vzdy kam vratit.
    Připojené soubory Připojené soubory

mmj mmj je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Bezva, díky za ty soubory. Zatím jsem si nainstaloval S2U2 a zkouším to. Uvidíme, možná u něj zůstanu. Ještě jednou díky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Přejdi na WM 6.5 a tam už je to originál, stejná funkčnost jako S2U2. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od mmj
    Ahoj všem.
    Nahrál jsem novou romku 1.56.401.0 a nainstaloval aplikace, mezi jinými i PocketShield pro zamykání founu. Jenomže se mi v PocketShieldu neukazovalo jméno volajícího, ale jenom číslo, tak jsem ho odinstaloval. Od té doby se mi při příchozím hovoru nezobrazuje ten klasický posuvník pro příjem hovoru, ale jenom vyskočí dole takový ten "popup" kde je sice jméno a ostatní údaje, ale jinak prostě nic moc.
    Zná někdo nějaký fígl jak vrátit zpět klasický posivník - slider - pro příjem hovoru? Či nějaká jiná rada co by se dalo zkusit?
    Díky Martin
    Tohle se stane i když se v HD Tweak přepne Call / Phone Pad Style / Windows Mobile standard. Stačí v HD Tweak přepnout zpět na HD (default) a soft. reset a HD dialpad se sliderem je zpět.

BTW, také jsem zjistil že s WM stadard Phone Padem nefunguje při vyzvánění mute pouhým položením dysplejem dolů, což považuji za velmi užitečnou funkci.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-04-2010, 18:12
  2. Blesk,příjem hovoru a Java aplikace
    Od Prudas_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-03-2010, 10:26
  3. Automatický příjem hovoru na HF
    Od cop2 v sekci Touch HD
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-06-2009, 12:40