Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 62 z 72 PrvníPrvní ... 12526061626364 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 916 až 930 z 1073

Téma: Diamond - WM 6.1 - CZ - Eržika Rhodium (TF3D 2.1) / Eržika Sense (Sense 2.1) - ver. 09-2.11 - 31.12.2009

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

adow: můžu někde sehnat instalačku programu, kterej umí přepínat programy na horní liště? nevím jak se jmenuje, ale když sem používal eržiku, moc mi to vyhovovalo (používám teď shell 3.5.3 a nezobrazuje se mi klasickej seznam spuštěných programů - šipka v pravým horním rohu..) můžeš mi kdyžtak nahodit .cab?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Blister: už jsem přišel jak vypnout ty mraky jezdící po display... Stačí když si dáš na home screen jinou tapetu a animace je pryč. No a když chceš mít tu samou, tak si tam prostě dej ten samej obrázek a máš vyřešeno. Existuje na to mod, který řeší animace i na vlastní tapetě, takže tam samozřejmě tenhle mod nesmíš mít nahranej... Animace u hodin běží i s vlastní tapetou...

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

malejrobin: Jmenuje se WKtask. Tady je domovská stránka programu.

_Amos_: Taky řešení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Adow: te bug s SMS me drti a nemuzu kvuli tomu mit tuhle verzi :/ ja vim mit u jednoho kontaktu pres 1000 sms neni zcela koser ale vis jak ...

Nováček
    Registrace
    May 2009

Mohl by mi prosím někdo poradit, jak nastavim v Eržice x Sense 2.5 původní černou tapetu na úvodní obrazovce (tak aby ladila s pozadím na ostatních záložkách)? Tapetu jsem si změnil, ale teď nevím, jak tam tu původní dostat zpět. Díky

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Ahoj je nejaka možnost upravit si predinstalovane soubory? Nejakej program kterym bych je odstranil aby se nenainstalovali. Popripadne prenest instalovane soubory a dokumenty na vnitrni pamet.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Nevite někdo jak do Eržiky dostat Sunnysoft InterWrite Fullscreen.v9.5 ? Jak to kdysi bylo v orygo Romce tak se mi to i docela líbilo. No ale do eržiky se mi to nějak nepovedlo :?

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od dusic24
    Mohl by mi prosím někdo poradit, jak nastavim v Eržice x Sense 2.5 původní černou tapetu na úvodní obrazovce...
    Já to musel smazat v registrech. HKCU\HTC\Manila - položka HomeBackgroundPath.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Android a Eržika. Nezkoušel někdo z vás na Eržice Androida? Přes víkend jsem si hrál s verzí Android 2.0.1 XDAndroid, ale stále mi neběhají data pod Eržikou erzika09full_sense21.zip. Když jsem Eržiku přeflashoval na ofico verzi ROM_Diamond_HTC_WWE_EastEurope_2-03-479-2.zip, tak se data GPRS hned rozeběhly. Nemáte někdo tip jak to vyřešit pod Eržikou? Připadá mi, že tam je někde defaultně vypnutý GPRS a pokud nabootuju do Androida, tak se mu to nelíbí...

Díky za tipy Zachy

Registrace
    Sep 2008

Moc mě toho nenapadá, ale zkus změnit v registrech "HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\PhoneExtendFunctio n" klíč "NoGPRSAutoAttach" na 0 a zrestartovat. Je to i jako položka v Advanced Configu - v Datových připojeních.

_AMOS_: Opět mockrát děkuji.. Dej ale taky šanci ostatním .

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Nefunguje mi prográmek No data v Eržice x_0.9_cz_sense2.1_full. Čím to může být? Ani po přeinstalování program nejde.

Registrace
    Sep 2008

A máš nastaveny nějaké účty? Pokud ne, tak se odmítá spustit. Chyba bude někde u tebe, mě normálně jede.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Mám problém - když si u Eržiky X Sense 2.5 dám do oblíbenejch kontaktů odkaz na kartu kontaktu tak mi ostatní prázdný kontakty zbělaj a ikonka u fotky taky zbělá... čím to může bejt? HR nepomohl...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

@Adow: Jo jasně Asi nějak špatně proběhla ta konfigurace účtů na začátku, už je to ok. Ještě mi ale nefunguje aktualizace počasí u měst která si přidám. Funguje jen u těch 5ti která byla v Sense standardně + funguje moje poloha.

Registrace
    Sep 2008

Musíš použít jinou verzi Weather Editoru - v Sense 2.1 je trošku jinej formát DB než v TF3D 2.1...

Strana 62 z 72 PrvníPrvní ... 12526061626364 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 09:47
  2. [ROM|WWE|WM6.5|Sense 2.5] Rhodium AF
    Od Mist_ce4you v sekci Rhodium ROM a vaření
    Reakcí: 58
    Poslední příspěvek: 14-06-2010, 07:18
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 20:00
  4. Reakcí: 0