Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 51 z 72 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 751 až 765 z 1073

Téma: Diamond - WM 6.1 - CZ - Eržika Rhodium (TF3D 2.1) / Eržika Sense (Sense 2.1) - ver. 09-2.11 - 31.12.2009

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Taky mi nejde ve verzi X cz aktivovat záložka Footprint, myslel jsem, že je chyba u mě, ale asi ne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

kedd:
    mě se stává to samé. asi uz 4x co s tím? jen to MTTY? pomůže to? navíc mám visty 64bit

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

to buksa.jan

u té verze 8 mi to pomohlo. ale pak jsem se zase nemohl spojit s outlookem.
    teď, když jsem instaloval v.9, tak se s outlookem spojím, ale 2x mi to zamrzlo a problém viz výše.
    teď jsem zkusil verzi X sense 2.1 tak uvidím...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od cz71
    mrkal jsem tam ,ale bez vysledku ops: jinak mně synchronizace a atd.fungují paradně ,jen tan samovolny HR
    tak mi to fungovalo jen 13 hodin a zase po zatuhnutí a resetu se mi chtělo aktualizovat automatické nastavení připojení sítě podle operátora a potom už mi nešla telefonní část, MTTY mi podle návodu nejde udělat (mám visty) nenajde mi to USB i když to v nastavení Centrum zařízení Windows Mobile dám zakázat.

Upravena a zkrácena citace. admin

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

řeším to instalací xp (dočasně aspon si udělam pořádek) ,pc jsem zalohoval tak na to pujdu

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

MTTY samozřejmě jede i na Vistách - v tom mém tématu je odkaz na xda-dev, kde to dělají pro změnu na Vistách.. Angličtina tam není složitá, jen to chce nebýt línej :P.
    Chování Diamonda nebo Windows Mobile obecně je nevyspytatelný. Někdo MTTY nebude potřebovat nikdy, někdo třeba po instalaci každé ROM.. Mě stačilo udělat jednou a od té doby (začátek července) mám pokoj. A mezi tím jsem flashoval tak cca 100x .

Co se týká Footprints, tak ty údajně na Diamondu nefungují - je to balíček mimo manilu, takže není zahrnut. Je to teda úmyslně. Až Eržiku X vydám, můžete si Footprints v kitchen zatrhnout a vyzkoušet sami.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ja jsem spokojen s Eržikou X 2,5 a přál bych si odlechčenou jak je eržika 9 siense 2,1, fotosprint nepoužívám akorát mi nejde nastavit klavesnice,po resetu tam je vždy normální.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Na mém MDA Compact IV je Eržika X bohužel k nepoužití
    Po občas má tendenci se kousnout a po SR se chová jako po HR.

Bleskově se proto vracím k Eržice 9 Sense 2.1 - která mi předtím běžela prakticky bez problému. Je to trochu škoda, protože Sense 2.5 vypadá fakt skvěle. Hold MDA Compact IV na to nestačí.

Uvidíme, jestli se nenajde nějakej problém i s verzí 9 Sense 2.1, ale během původně používaných 12h jsem neobjevil opravdu žádný problém. Je pravda, že prostředí by mohlo být svižnější, ale ta krása prostě nemůže být zadarmo

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

vajdič: Ve staré kuchyni nebudu Sense 2.5 vařit. Je to spousta práce a podle mě zbytečné. Co se týká klávesnice - zkoušel jsi utilitku Výchozí klávesnice v Systémových nástrojích? Nastavíš v něčem klávesnici kterou chceš, pak ještě v této utilitce a po resetu by se už měla objevovat ta.

buckowski: Doporučuju ti MTTY - jinak se SR/HR nemusíš vůbec zbavit!

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Adow
    MTTY samozřejmě jede i na Vistách - v tom mém tématu je odkaz na xda-dev, kde to dělají pro změnu na Vistách.. Angličtina tam není složitá, jen to chce nebýt línej :P.
    Nejsem línej a anglicky neumím, jen jsem si to přeložil přes google, ale stejně se mi nepovedlo to propojení přes USB (

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Ak Ti nejde synchronizacia s Outlook .... zmaz synchronizaciu v telefone cez kartu NAstavenia , synchronizacia.... potom spusti outlook na pc a az potom pripoj telefon :-) mne to takto funguje po kazej zmene romky

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Zdravim Adow.
    Vdaka za x-ko je super. Vsetko ide ako ma, len po nainstalovani sa mi nespustil tomtom autoran a tontom nesiel nainstalovat ani z pc-cka. je to koli velkosti x-ky?ops:

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

mě to taky už chodí dobře myslim X_2,5, ale jen mam problem nemuzu se pripojit na mail a taky sem tam mizi textury u kontaktu, jak oznacuji co se po tapnuti stane ( sms nebo hovor ) jinak je to ok

EDIT: tak mail vyresen ( blbe vyplneny server prichozi posty )

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Super Rómka.díky Adow

Zjistil jsem malý bug,možná mám problém jen já. V Opeře když chci něco stáhnout a vyberu Internal Storage,tak se mi v hlavní paměti vytvoří adresář - Internal Storag - a stahuji vše tam.

Jelen

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Adow: Zdravim, včera jsem psal do SK diskuze ohledně výdrže baterie. Nemyslím si, že je to baterií, ale je divné, že mi i v normálním pohotovostním režimu ubývá po deseti procentech a ne po jednom. Nevíš, čím by to mohlo být?
    Díky.

Strana 51 z 72 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 09:47
  2. [ROM|WWE|WM6.5|Sense 2.5] Rhodium AF
    Od Mist_ce4you v sekci Rhodium ROM a vaření
    Reakcí: 58
    Poslední příspěvek: 14-06-2010, 07:18
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 20:00